• Свеж
Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за Hp Завист dv6-7312nr Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Кабел За Напојување години гаранција

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач за Hp Завист dv6-7312nr Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Нов AC Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување НОВ AC АДАПТЕР Лаптоп Полнач Компатибилен Замена ЗА HP Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Компјутер Кабел За Напојување. Вклучува Кабел За Напојување. Висококвалитетен Сосема Нов Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач Кабел За Напојување Компатибилна Замена. Вклучува Кабел За Напојување. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз, Излезен Напон 18,5 В. *Брзи Бродови од САД*, 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите, 3 Години Гаранција за Услуга. Тестирани Единици, Безбедност : Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита Од Струја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Sony Vaio PCG - Лаптоп Тетратка Ултрабук Chromebook
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Усмарт Нов Адаптер За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Лаптоп Полнач За Sony Vaio PCG - Лаптоп Тетратка Ултрабук Chromebook

Нов Ac Dc Адаптер Лаптоп Полнач ЗА Sony Лаптоп Лаптоп Лаптоп Ултрабук Chromebook Компјутер Напојување КАБЕЛ НОВ A

DEN 0.33
CBDP1711S Мини DisplayPort До DVI Активен Адаптер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

CBDP1711S Мини DisplayPort До DVI Активен Адаптер

Активниот Адаптер На Siig Mini Display Port Во DVI Е дизајниран да конвертира излез на mini Display Port TM во dvi порта Тоа ви

DEN 2.67