• Свеж
Нишалка Електрични Преносни Десктоп Удар, Дупки, Листови

Нишалка Електрични Преносни Десктоп Удар, Дупки, Листови

Buyers rating:
DEN 353.60

Од стоката

Елегантен, личен удар со 3 дупки е идеален за патување и има беспрекорно автоматско работење. Пробијте само со допир на копче. Без напор, електрично удирање со помош на адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА или 6a батерии. 15 лист хартија удар капацитет; удари 9/32 " дупки. Копчето за ресетирање ги менува игличките за удирање за да ги исчистите џемовите. Ограничена 1-годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.