• Свеж
Поли Blackwire C-Серија-слушалки - на-уво-жичен

Поли Blackwire C-Серија-слушалки - на-уво-жичен

Buyers rating:
DEN 2399.84

Од стоката

Поли Blackwire C310-M - Слушалки Клучни Карактеристики и Придобивки : Интуитивните, контролите за вградување ви овозможуваат лесно да одговорите/завршите, исклучите звук и да ја контролирате јачината на ЗВУКОТ на компјутерските повици. Паметно поставените индикаторски светла и корисни аудио сигнали даваат статус на повик, исклучување и јачина на звук. Едноставна USB конекција Со ПРИКЛУЧОК и Репродукција. Лесната метална лента за глава нуди издржливост и прилагодливо, удобно вклопување. Достапни се практични стилови на носење : стерео Или монаурален дизајн. Широкопојасен опсег обезбедува зголемена јасност на говорот, обезбедувајќи најдобар можен квалитет на аудио КОМПЈУТЕР. Динамичка ЕК функција автоматски го прилагодува звукот за гласовна или мултимедијална употреба. Микрофонот за поништување бучава го намалува бучавата во позадина. Подобрената Обработка На Дигитален Сигнал (ДСП) обезбедува поприроден глас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

За Asus ROG Телефон Безжични Слушалки Bluetooth 5. Слушалки Со Куќиште За Полнење,Безжични Слушалки Со Микрофон За Поништување
 • Свеж
Оценка на купувачите:

За Asus ROG Телефон Безжични Слушалки Bluetooth 5. Слушалки Со Куќиште За Полнење,Безжични Слушалки Со Микрофон За Поништување

Уживајте Во Одличен Квалитет На ЗвукотДолго Време НА Подготвеност ENC TWS Слушалки Динамички Двигатели Од

DEN 1.33
Челзи Арктис Про Слушалки 61483
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Челзи Арктис Про Слушалки 61483

Општи Информацииарктис ПРО Безвредна Индустрија За Слушалки За Компјутерски Игри со Висока Резолуција

DEN 1744.00
Безжични Слушалки Bluetooth 5. Слушалки Со Дигитален ЛЕД Дисплеј Случај За Полнење Стерео Мини Слушалки Во Слушалки За Уши Водоотпорен
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Безжични Слушалки Bluetooth 5. Слушалки Со Дигитален ЛЕД Дисплеј Случај За Полнење Стерео Мини Слушалки Во Слушалки За Уши Водоотпорен

0 Во Голема мера ја подобрува брзината на пренос и ви обезбедува искуство со слушање со мала латентност..

DEN 2.33
Урбани Улични Пупки Плус Вистински Bluetooth Безжични Слушалки За Јазичето Lenovo Од Суштинско Значење Со Активно Поништување
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбани Улични Пупки Плус Вистински Bluetooth Безжични Слушалки За Јазичето Lenovo Од Суштинско Значење Со Активно Поништување

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Сина Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

DEN 303.84
К Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Спортски Слушалки Премиум Верност Квалитет На Звукот Случај За Полнење Дигитална LED Интелигенција
 • Свеж
Оценка на купувачите:

К Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Спортски Слушалки Премиум Верност Квалитет На Звукот Случај За Полнење Дигитална LED Интелигенција

€Контрола на допир И Паметен LED Дигитален Дисплеј€ Карактеристики со сензори за контрола на допир, Слу�

DEN 257.44
Урбани Улични Пупки Плус Вистински Блутут Безжични Слушалки За Архос Кислород Со Активно Поништување На Бучавата Црно
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбани Улични Пупки Плус Вистински Блутут Безжични Слушалки За Архос Кислород Со Активно Поништување На Бучавата Црно

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Црна Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

DEN 3.33
Плантроника-Војаџер Фокус UC-Bluetooth Слушалки Со Двојно Уво Со Boom Mic-USB-Активно Поништување На Бучава-Се Поврзува Со Компјутер
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Плантроника-Војаџер Фокус UC-Bluetooth Слушалки Со Двојно Уво Со Boom Mic-USB-Активно Поништување На Бучава-Се Поврзува Со Компјутер

Војаџер ФОКУСИРАЈ Се Не само на повикот Ти си во неа.Фокусирајте се на работатане на хаосот околу вас.ФО�

DEN 1273.92
Сина Тигар Елита Слушалки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Сина Тигар Елита Слушалки

Сини Тигарски Елитни Слушалки, Моно, Безжични, Bluetooth, Надглава, Монаурални, Циркумаурални, Поништување Н�

DEN 1584.00
безжични Bluetooth Слушалки RD28-Мини Прекугранична Е-трговија Топол Стил Во Уво Висок Квалитет На Звукот Со Дигитален Дисплеј
 • Свеж
Оценка на купувачите:

безжични Bluetooth Слушалки RD28-Мини Прекугранична Е-трговија Топол Стил Во Уво Висок Квалитет На Звукот Со Дигитален Дисплеј

S260 Безжични Bluetooth Слушалки RD2806 Мини Прекугранична Етрговија Топол Стил Во Уво Висок Квалитет На Звукот �

DEN 1.00
Урбани Улични Пупки Плус Вистински Bluetooth Безжични Слушалки За Infini Hot Pro Со Активно Поништување На Бучавата Сино
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбани Улични Пупки Плус Вистински Bluetooth Безжични Слушалки За Infini Hot Pro Со Активно Поништување На Бучавата Сино

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Сина Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

DEN 319.68
Урбани Улични Пупки Про Вистински Bluetooth Безжични Слушалки за тестирање Со Активно Поништување На Бучавата Бело
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбани Улични Пупки Про Вистински Bluetooth Безжични Слушалки за тестирање Со Активно Поништување На Бучавата Бело

Најдобри Безжични слушалки Bluetooth, Бела Боја, пот и временски доказ, Одлични за трчање и слушање музика со

DEN 1599.84
Поли-Војаџер КОРИСТИ Безжични Слушалки + Полнење Штанд - Слушалки w Mic - Поврзете СЕ Со КОМПЈУТЕР Mac преку USB-Bluetooth Адаптер,
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Поли-Војаџер КОРИСТИ Безжични Слушалки + Полнење Штанд - Слушалки w Mic - Поврзете СЕ Со КОМПЈУТЕР Mac преку USB-Bluetooth Адаптер,

Поли Војаџер 4320 UC Безжични Слушалки + Држач За Полнење (Плантроника) Слушалки со / МикрофонПоврзете СЕ С

DEN 1584.00
У Безжични Слушалки Bluetooth 5. Спорт Слушалки Премиум Квалитет На Звукот Кутија За Полнење Дигитален ЛЕД Дисплеј Слушалки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

У Безжични Слушалки Bluetooth 5. Спорт Слушалки Премиум Квалитет На Звукот Кутија За Полнење Дигитален ЛЕД Дисплеј Слушалки

Ergономски Дизајнобликот НА UX923 совршено одговара на кривата на внатрешната контура на увото Со тркалезн

DEN 479.84
Рапу Блутут Стерео Слушалки Сина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Рапу Блутут Стерео Слушалки Сина

Rapoo S500Слушалки Клучни Карактеристики И Придобивки : Bluetooth 4.0 можете да уживате во висококвалитетно стере

DEN 1184.00