• Свеж
Враќање Во Природата Бери Никнува Мешавина Житни Култури, 10. ОЗ

Враќање Во Природата Бери Никнува Мешавина Житни Култури, 10. ОЗ

Buyers rating:
DEN 111.68

Од стоката

Едноставно добро. 32 гр цело зрно.Враќање во Природата Бери Никна Blend.Побарајте ги нашите други органски, цели зрна и производи без глутен. Овој пакет се продава по тежина, а не по волумен. За да дознаете повеќе За Враќањето Во Природата : Посетете не И испратете ни ги вашите повратни информации на или /заднина.Повеќе од 50 години, Назад Кон Природата страсно создава храна со здрави зрна, вистинска исхрана и вкусни вкусови на природата ослободени од вештачки состојки. Јадете 48 гр или повеќе цели зрна дневно.Цело Зрно?.Назад кон природата никне и сјај житни култури. 5 г протеини по порција.● 2014 Назад Кон Природата Храна Копродукции. Цело Зрно : 32 гр или повеќе по порција.Пробајте ги нашите други житни култури : Вратете се На природата овесни мешани житни култури. 100% рециклирана картон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Какао Издува Житни Култури
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Какао Издува Житни Култури

Кога Какаото Ќе се распрсне во вашиот сад, го претвора млекото во дополнително уживање Направено Со Вис�

DEN 103.68