• Свеж
Реико IPHONE 6S ПЛУС Плус Капка За Воздушно Перниче Со Дупка Со Синџир Во Жешка Розова TPU05-IPH6PLSHPK

Реико IPHONE 6S ПЛУС Плус Капка За Воздушно Перниче Со Дупка Со Синџир Во Жешка Розова TPU05-IPH6PLSHPK

Buyers rating:
DEN 959.20

Од стоката

Реико IPHONE 6 S ПЛУС/ 6 Плус Капка За Воздушно Перниче Со Дупка Со Синџир Во Топло Розова TPU05-IPH6 PLSHPK - Изработена Со заден капак на воздушно перниче и зајакната со внатрешен силикон за заштита на вашиот телефон за време на капки - дизајн На Саќе за одличен изглед и тенок за добра заштита - дупка Со Синџир на грб што го прави носењето раце слободно - Го Зграпчува вашиот мобилен уред од рабовите за одлично чувство на удобност и заштита - Прецизно парчиња И отвори За Копчиња - Лесна Инсталација И Отстранување - Тенок Фит И Мала Тежина - Овој Модел На Телефон Е Познат И Како Iphone 6 ПЛУС/ IPHONE 6 S PLUSDEVICE fitment - apple iphone 6s плус компатибилен Со apple iphone 6 плус / 6s Плус. Пакетот Вклучува Реико 2-Тон Тпу Случај Покритие за Apple i Phone 6 плус/6s Плус 5.5", Топла Розова/Црна x 1. Опис На предметот Реико 2-Тон Тпу Случај Покритие за apple i Phone 6 плус/6s Плус 5.5", Топла Розова/Црна. Направено со заден капак на воздушната перница и зајакнато со внатрешен силикон за да го заштитите телефонот за време на капките. Саќе дизајн за одличен изглед и тенок за добра заштита. Верижна дупка на грбот што го прави носењето раце слободно. Го зграпчува вашиот мобилен уред од рабовите за одлично чувство на удобност и заштита. Прецизни намалувања и отвори за копчиња. Лесна инсталација и отстранување. Тенок фит и мала тежина. Овој модел на телефон е познат и како i Phone 6 плус/ i Phone 6 S ПЛУС. Apple, i Phone®, i Pad®, i Pod® се регистрирани трговски марки На Apple, Inc. Епл не ја одобрува употребата на овие производи. * Важи Политиката За Враќање На Гаранциите на производителот, ве молиме проверете овде за детали. Имињата на производите се заштитен знак на наведениот производител или други сопственици и не се трговски марки На Сила Корп.производителот не мора да ја одобрува употребата на овие производи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mizuno Pro Select MITT 33,5 “

Mizuno Pro Select го комбинира богатото наследство на серијата Mizuno Pro со напредни скенирања на ракавици на стот�

DEN 2399.20
Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68