• Свеж
Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење

Регенси Ки Плоштад Јавор Пауза Маса Со Столчиња За Редење

Buyers rating:
DEN 5039.84

Од стоката

Солидната конструкција На Масата На Јаворот На Плоштадот Регенси Ки Со 4 Столчиња Што Се Редат М го прави идеален за соби за паузи, канцелариски работни простории и други заеднички простори. Горниот дел од ламинат со термички споен јавор е отпорен на гребнатини, дамки и изгореници, а неговата лента За рабови Со дебелина Од Еден инч т-мувла има заоблени агли. Подолу, цевчестите челични нозе имаат прилагодливи лизгалки за да спречат нишање. Комплетот вклучува и четири столчиња За редење М, кои имаат метални рамки со контурирани пластични седишта. Изберете од достапните големини на масата, завршувањето на нозете и боите на столот. Изберете од достапните големини на табелата. Топлински споени меламин ламинат врвот во јавор. Изберете од достапните завршетоци на стол и нога. Цевчести челични ногарки за маса со прилагодливи лизгалки за да се спречи нишање. Метални рамки за столици со контурирани пластични седишта. 1-во. дебела маса со т-мувла работ бенд. Врв отпорен на гребење, дамки и изгореници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 42 Тркалезна Маса Со Договорни Столови, Сива Маглина Заврши Со Хромирана Челична Основа И Морнарица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 42 Тркалезна Маса Со Договорни Столови, Сива Маглина Заврши Со Хромирана Челична Основа И Морнарица

Комплет пакет со 42 инчен тркалезна повеќенаменска маса со четири пластични столчиња за магацинот OFM Мул

DEN 1.67