• Свеж
Северна Држави Индустрии Делукс Лесно Блиска Порта

Северна Држави Индустрии Делукс Лесно Блиска Порта

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

На вашиот скапоцен тот му треба безбеден простор за играње, а Малото Дете Од North States® Delux Лесно Затворање На Портата е бриз за ракување. Цврсто се затвора, но лесно со едно едноставно притискање, држејќи го вашето дете во близина на играчките и забавно, но подалеку од штета. Ексклузивната бронзена завршница на оваа порта е дизајнирана за исклучително богатство, издржливост и длабочина на боја, додека е цврсто конструирана од најквалитетни материјали за да издржи ригорозна употреба од ден на ден. Замавнувањата на портата ги отвораат двата начина за дополнителна погодност и нудат систем за тројно заклучување за мир на умот. За да ја држите портата отворена за повеќе поминувања, едноставно користете ја функцијата за отворање за да спречите затворање на портата. Тоа е корисно за сите тие времиња што треба да ги поминете со бебе на колкот. Притисокот на портата лесно се монтира со користење на копчиња за затегнување за да се обезбеди портата на место. Идеален за различни отвори на простории или на дното на скалите со димензии од 28 до 38,5 инчи широк со две вклучени екстензии и 29 инчи високи. Операција со една рака со функција за држење отворена. Едноставна инсталација за монтирање притисок. Челична метална конструкција. Тешко е да се искачи бариера. Вклучува 2 екстензии. Мулти-насочен занишан портата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бебе Само Затворање Порта Со Екстензии
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Само Затворање Порта Со Екстензии

Ла Бебе Висока Метална Автоматска Безбедносна Порта Со Две Екстензии Металната Безбедносна Порта е од�

DEN 351.84