• Свеж
Ахим Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Хедер Сива Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 56 В

Ахим Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Хедер Сива Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 56

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Сенката На Ролери За Приватност На Јута Achim Безжична Е едноставно решение за секој прозорец на кој му е потребна дополнителна приватност. Природните влакна од јута се ткаени како ткаенина, ја спојуваат текстурата и некомплицираниот стил на материјал од јута што филтрира светлина. Ткаенината е толку убава што може да се користи самостојно или како основен слој со вашиот омилен панел за завеси или валанс. Одлично за секој прозорец со големина и секој декор. Ткаените хартиени влакна слични на јута се разновидни и вклучуваат низа светли и темни нијанси. Вклучени загради се приспособат внатре или надвор монтажа. Известување до жителите На Калифорнија како што бара Предлогот 65 : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи и може да изложи еден на ДИН хемикалија позната на Државата Калифорнија за да предизвика рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov/product. Филтрирање На Светлина. 100% Безжичен. Ткаени Природни Хартиени Влакна слични На Јута. Достапно во ширина од 20 инчи до 73 инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Винил Ролетни Прозорец Ролетни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Винил Ролетни Прозорец Ролетни

Винил Ролна Прозорец Ролетни 1 / 4 " овални винил цевки и појавување на кабелот Комплетирајте со сите упат

DEN 3.33
Кего Затемнување Ролери Прозорци Нијанси Ув Заштита Водоотпорен Прозорец Ролетни Приватност Се Тркалаат Нагоре И Надолу
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кего Затемнување Ролери Прозорци Нијанси Ув Заштита Водоотпорен Прозорец Ролетни Приватност Се Тркалаат Нагоре И Надолу

Кего Технологија Оод Е давател На решенија За третман на прозорци Директно До Потрошувачите...

DEN 0.33
Ахим Жици Бесплатна Приватност Јута Затворен Безжичен Природен Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 42
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахим Жици Бесплатна Приватност Јута Затворен Безжичен Природен Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 42

Сенката На Ролери За Приватност На Јута Achim Безжична Е едноставно решение за секој прозорец на кој му е п

DEN 2.00
Ахим Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Хедер Сива Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 54
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахим Жици Слободен Приватност Јута Затворен Безжичен Хедер Сива Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 54

Сенката На Ролери За Приватност На Јута Achim Безжична Е едноставно решение за секој прозорец на кој му е п

DEN 0.33
Ахим Жици Бесплатна Приватност Јута Затворен Безжичен Природен Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 53
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахим Жици Бесплатна Приватност Јута Затворен Безжичен Природен Јута Филтрирање На Светлината Прозорец Ролери Сенка, 72 Л 53

Сенката На Ролери За Приватност На Јута Achim Безжична Е едноставно решение за секој прозорец на кој му е п

DEN 1.67