• Свеж
4 W 8 H 12'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво таванот зрак, гроздобер махагони

4 W 8 H 12'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво таванот зрак, гроздобер махагони

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 20 W 12 H правоаголник Гејбл отвор: ПРЕД, нефункционален, груб пикан западен црвен кедар гејбл, декоративна рамка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1824.00
12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base
  • Свеж
Оценка на купувачите:

12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 436.96