• Свеж
Комплет За Движење На Патка Бренд, Пена Торбички И Разделувачи, Организатори За Пакување

Комплет За Движење На Патка Бренд, Пена Торбички И Разделувачи, Организатори За Пакување

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Заштедете време и намалете ја маката за пакување на кујната за време на движењето со Комплетот За Садови Од Марката Патка. Овој комплет содржи 18 торбички со пена и 4 брановидни разделувачи. Овој комплет е совршен за транспорт на кршливи скапоцености или едноставно складирање на вашите секојдневни јадења или кина. За дополнителна заштита, користете Со Хартија За Пакување На Брендот Duck®. Заштита за вашите садови, чинии и други кревки предмети. Одлично за движење и складирање. Вклучува 18 торбички за повеќекратна употреба (десет 12 инчи. х 12 во. и осум 9 во. х 9 во.) . Вклучува 4 брановидни разделувачи (два 11.75 инчи. х 11 во. и две 15.125 во. х 12 во.). Разделувачи се вклопуваат мали 12 во. х 16 во. х 12 во. кутија. Кутија не е вклучена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вакуумска торба за складирање торба за компресија дома складирање за компресија превиткување транспарентна торба за патување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вакуумска торба за складирање торба за компресија дома складирање за компресија превиткување транспарентна торба за патување

●Издржлив и Еднократно Употреблив Q : Изработен од pa + pe материјал, ја гарантира безбедноста на вашата об

DEN 1.00
Чантата на коглан 3-Парче Сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чантата на коглан 3-Парче Сет

Останете организирани во следната авантура на отворено Со Комплетот Торби на Коглан (3 Парчиња)...

DEN 1.00
Флер Де Лис Пакување Коцки-3-Парче Сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флер Де Лис Пакување Коцки-3-Парче Сет

Американските коцки за пакување Флаери се одличен начин да бидете организирани додека патувате...

DEN 3.33
Торба За Складирање На Патувања воркои Преносна Торбичка За Облека Водоотпорна Коцка Организатор За Куфери За Ранци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Торба За Складирање На Патувања воркои Преносна Торбичка За Облека Водоотпорна Коцка Организатор За Куфери За Ранци

Спецификации : Материјал : Тип На Најлонска Шема : Стил На Букви : Кеси За Складирањесе Зголеми Црвено, Те�

DEN 407.84