• Свеж
Sunjoy Универзална Завеси за ft. ft. Летниковци Во Рамка На Дрво

Sunjoy Универзална Завеси за ft. ft. Летниковци Во Рамка На Дрво

Buyers rating:
DEN 14399.84

Од стоката

Подобрете го изгледот и зголемете ја функционалноста на вашиот Белведер со Дрвена рамка Со Сонце со завеси отпорни на временски услови. Создадете поприватен амбиент од ргуубопитните очи или блокирајте некое несакано сонце. Завесите лесно се инсталираат со вклучен хардвер за прстени до шините со двојна завеса/мрежа што се дел од избраните дрвени летниковци. Завеси и можат да бидат затворени и обезбедени со квалитетни патенти. Кога не се користи, едноставно користете ги врските за завеси за да ги задржите сите уредно содржани и надвор од патот. Четири Каки обоени временски отпорни полиестер завеса панели 97.24 во. W x 86.61 во. Х. Вклучува прстен хардвер за инсталација. Завеси направени од 100% премија 200 гр./квадратни. м полиестер, обложен ЗА УВ И водоотпорност. КПАИ-84 противпожарна заштита во согласност. Лесно за чистење со благ сапун и топла вода. 12-месечна гаранција. Направен е за моделот Sunjoy a102007003.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси Шок докторот спорт со широки перфо

DEN 223.84
Ѓердан од бесконечна лента
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од бесконечна лента

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен барвера розова кутија дизајнира, произведува и пазари р�

DEN 495.84
Група за седење со азбук за време
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Група за седење со азбук за време

Аббеличката тапацирана клупа за складирање во затворен простор комбинира софистициран стајлинг со пра

DEN 2.33
Слики, Западна Вирџинија природа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики, Западна Вирџинија природа

Обвитка од платно, гел обложено кој било дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршен�

DEN 623.84