• Свеж
Храмот Вилушка Аутфитерс Лефти Крех Професионална Серија II 4Wt. 8'

Храмот Вилушка Аутфитерс Лефти Крех Професионална Серија II 4Wt. 8'

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Овие прачки со средно брзо и прогресивно дејство се мазни кастинг и моќни, но сепак многу простуваат—и се неверојатна вредност. Лефти вели дека тие се совршени прачки за сите риболовци и нивоа на вештини. Патувачките риболовци можат да си дозволат да ги земат како резервна копија, но честопати се враќаат со нов фаворит. Храмот Вилушка Аутфитерс Лефти Крех Професионална Серија II 4 Wt. 8' : со достапни 16 модели. ИМ6 Графит. Плетенка Графит/Алуминиум Прикачување Ролна Седиште.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Брод Кастинг Прачка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брод Кастинг Прачка

Во Окума Риболов Се Справи тие испорачуваат повеќе од само риболов опрема Обезбедува мотивација да ја п

DEN 1.67
БЕРКЛИ® екат? Кастинг Прачка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

БЕРКЛИ® екат? Кастинг Прачка

Серијата Емачки Од Беркли е легендарна меѓу риболовците на сом Изградена од супер цврсто ЕСтакло и цврс

DEN 1119.20