• Свеж
Екена Милворк 1 8W 26 H Вистински Одговара Пвц Три Одбор Распоредени Одбор-n-Batten Ролетни, Океанот Отече

Екена Милворк 1 8W 26 H Вистински Одговара Пвц Три Одбор Распоредени Одбор-n-Batten Ролетни, Океанот Отече

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Нашите композитни ролетни ЕПВЦ се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитни ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и сопствени опции за дизајн, со неограничени карактеристики за прилагодување. Дизајнерските бои нудат широк избор што одговара на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 17 1/8 "W x 26" H (секоја бленда). Дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 1 2 W 60 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на горниот центар Мулион, Отворете го затворениот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 1 2 W 60 H Средно-Америка винил, стандардна големина на катедралата на горниот центар Мулион, Отворете го затворениот

Облечете ги прозорците со нашите винилни ролетни Нашиот избор го вклучува популарниот блендер за прозо

DEN 1.33
Ekena Millwork 14 W 46 H Americraft четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на таблата-n-batten ролетни со елипсовиден
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ekena Millwork 14 W 46 H Americraft четири надворешни работи на табла Реал Вуд се приклучи на таблата-n-batten ролетни со елипсовиден

Хавајските ролетни од манго од манго се еколошки рачно изработени декоративни производи од дрво Произв

DEN 4052.16
Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни со лувер, вклучува
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екена Милк работа 14. внатре w in. H Builders Edge, Toperormade Катедрала Топ центар Мулион, Отворени ролетни со лувер, вклучува

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со стандардни стандардни розови на градител

DEN 3.00
Екена Милворк 12В 80 Ч Вистинско Вклопување Пвц Хоризонтална Летва Врамена Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Престој Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екена Милворк 12В 80 Ч Вистинско Вклопување Пвц Хоризонтална Летва Врамена Модерен Стил Фиксна Монтажа Ролетни, Престој Сина

Оваа иновативна линија На Вистински Фит пвц ролетни се издвојува со тоа што е проектсовршен по стандард

DEN 0.67