• Свеж
Дозвола Летни Фустани За Жени В-Вратот Чипка Макси Глуждот Должина Лабава Датум Долг Ракав Фустан Жолта М

Дозвола Летни Фустани За Жени В-Вратот Чипка Макси Глуждот Должина Лабава Датум Долг Ракав Фустан Жолта М

Buyers rating:
DEN 462.08

Од стоката

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Долги Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Долги Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Со Врат : Макси-Шема : Чипка-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 88см/34.65" Рамо : 36см/14.17" Ракав : 55см/21.65" Должина : 132см/51.97" Големина : М САД : 6 БИСТА : 92см/36.22" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 56см/22.05" Должина : 133СМ/52.36" ГОЛЕМИНА : л Ус : 8 биста : 96см/37.80" рамо : 38см/14.96" ракав : 57см/22.44" должина : 134см/52.76" ГОЛЕМИНА : хл Сад : 10 Биста : 100см/39.37" рамо : 39см/15.35" ракав : 58см/22.83" должина : 135см/53,15" Големина : 2хл сад : 12 биста : 104см/40,94" рамо : 40см/15,75" ракав : 59см/23,23" должина : 136см/53,54" големина : 3хл сад : 14 биста : 108см/42,52" Рамо : 41см/16,14" ракав : 60СМ/23,62" ДОЛЖИНА : 137см/53,94" големина : 4хл Сад : 16 Биста : 112см/44,09" рамо : 42см/16,54" ракав : 61см/24,02" Должина : 138см/54,33" Големина : 5хл сад : 18 биста : 116см/45,67" рамо : 43см/16.93" Ракав : 62см/24.41" должина : 139см/54.72" женски модни секојдневни Реси со долги ракави боемски фустан со чипка со врат плус големина. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-Полиестер. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

вендунид женски фустани Жени Краток Ракав О Вратот Чаден Еластичен Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Цветни Ракети Сонцето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

вендунид женски фустани Жени Краток Ракав О Вратот Чаден Еластичен Половината Нивоа Макси Фустан Лето Бохо Цветни Ракети Сонцето

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 574.08
Дианли Фустани За Жени Без Ракави Моден Градиент Прашка Лабава Фит Гроздобер Летен Одмор Плажа Партија Коктел Секси Вратоврска-Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дианли Фустани За Жени Без Ракави Моден Градиент Прашка Лабава Фит Гроздобер Летен Одмор Плажа Партија Коктел Секси Вратоврска-Боја

: Мала Биста : 90см / 35 женски секојдневни фустани / летни фустани за жени / гроздобер фустан / фустан надвор

DEN 1.33
Зимски В Фустани За Вратот За Жени Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Шифон Макси Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимски В Фустани За Вратот За Жени Плус Големина Со Средна Должина Печатен Фустан Со В-Врат Со Долги Ракави Шифон Макси Фустан

Женските лесни кошули имаат вентилиран грб обложен со мрежа за дишење и удобност ❀ Прашање : колку врем�

DEN 2.00
Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Строген Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави со Должина макси фустан за жени

Летен Фустан За Жени Секојдневен Печатен Удобен Моден Печатен Џебен Фустан Со Ракави Со Должина 3 / 41...

DEN 2.33
TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 479.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Модни Жени Летен Секојдневен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави V Врат Карактеристики : Карактеристики

DEN 255.84
Женски Кетрин Макси Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Кетрин Макси Фустан

Белата Марка Женски Кетрин Макси Фустан е совршен за летните месеци Овој прекрасен макси се одликува со

DEN 335.68
Одеерби Фустани За Жени Есенски Фустани Трендовски Секојдневен Џеб Со Копчиња За Вратот Печатење Со Долги Ракави Долг Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Одеерби Фустани За Жени Есенски Фустани Трендовски Секојдневен Џеб Со Копчиња За Вратот Печатење Со Долги Ракави Долг Фустан

Трендовски Жени Обични ВВратот Копче Џеб Точка Печатење Долг Ракав Долг Фустанкарактеристики : 1 Функци

DEN 1.00
Готју Фустани Женски Летен Сарафан Долги Тенки Ремени Без Ракави Цветни Секојдневни Долги Женски Макси Фустан Злато ХХЛ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Готју Фустани Женски Летен Сарафан Долги Тенки Ремени Без Ракави Цветни Секојдневни Долги Женски Макси Фустан Злато ХХЛ

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Половината : 108cm / 42.52" Колк : 120cm / 47.24" Должина : 153cm / 60.24" Големина : M Биста : 100cm / 39.3

DEN 271.68