• Свеж
Пајл Женски Страничен Шлиц Бохо Туника Фустан Секојдневен Празничен Сарафан Макси Фустани За Забава Со Висок Струк

Пајл Женски Страничен Шлиц Бохо Туника Фустан Секојдневен Празничен Сарафан Макси Фустани За Забава Со Висок Струк

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Печатено Писмо, Печатени Усни Дизајн : Странична Боја : Кафеава, Бела, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер, 35% Должина На Ѓердан : Долги Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Долг Фустан. В Дизајнот На Печатење На Усните на Вратот и Буквите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Лабав Фустан Со Кратки Ракави, Фустан Со Шлиц, Сарафан На Плажа Касаул, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан, Фустан Со Врат V. Материјал-65%Полиестер, 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Макси Фустан, Краток Ракав Долг Фустан, Бохо Писмо Печатење Фустан, Плажа Сарафан, Усни Печатени Туника Фустан, Страна Пресече Лабава Сарафан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Усните Печатени Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

TKing Мода Женски Секси Мода Цветни Возбуда Чипка-До Отворен Оглавник Фустан Вратоврска Јазол Отсечени Страна Сплит Полите Плетени

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 479.84
Летен Заштеди Дозвола
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Модни Жени Летен Секојдневен Фустан За Печатење Со Кратки Ракави V Врат Карактеристики : Карактеристики

DEN 255.84
Смихоно Намалени Фустани Со Долга Прашка За Жени Графички Принт Модни Дами Одмор Плажа Макси Фустан Туника Без Ракави Лабава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Смихоно Намалени Фустани Со Долга Прашка За Жени Графички Принт Модни Дами Одмор Плажа Макси Фустан Туника Без Ракави Лабава

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43 "Должина : 130см / 51.18" Големина : �

DEN 2.33
Вожидаоза Женски Фустани Бел Фустан Женски Летен Принт V Забава На Вратот Со Џебови Фустан Макси Ками Фустан Без Ракави Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вожидаоза Женски Фустани Бел Фустан Женски Летен Принт V Забава На Вратот Со Џебови Фустан Макси Ками Фустан Без Ракави Фустан

76 "Должина : 137см / 53 Овој фустан е совршен за секојдневен, секојдневен, свечен, забава, работа, дом, излегу�

DEN 1.33