• Свеж
В-Вратот Работна Облека Блузи Графички Отпечатоци Блузи Краток Ракав Лето За Жени Топла Розова

В-Вратот Работна Облека Блузи Графички Отпечатоци Блузи Краток Ракав Лето За Жени Топла Розова

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39.37" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 44см/17.32" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27,56" Големина : Л САД : 8 Биста : 116см/45,67" Ракав : 24см/9,45" Рамо : 48см/18,90" Должина : 72см/28,35" Големина : XL сад : 10 биста : 124см/48,82" Ракав : 25см/9,84" рамо : 50см/19,69" должина : 74см/29.13" Големина : 2хл сад : 12 биста : 132см/51.97" ракав : 26см/10.24" рамо : 52см/20.47" должина : 76см/29.92" големина : 3хл сад : 14 биста : 140см/55.12" ракав : 27см/10.63" рамо : 54см/21.26" Должина : 78cm/30.71" големина : 4xl сад : 16 биста : 148cm/58.27" ракав : 28cm/11.02" рамо : 56cm/22.05" должина : 80cm/31.50" големина : 5xl сад : 18 Биста : 156cm/61.42" Ракав : 29cm/11.42" рамо : 58см/22.83" Должина : 82СМ/32.28" тоа е супер меки Летни Врвови, удобна и пријателска за кожата ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Базиреј Женски Екипаж Вратот Блузи Женски Кратки Ракави Графички Отпечатоци Пуловер Обични Туника Кошули Портокал Л
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Базиреј Женски Екипаж Вратот Блузи Женски Кратки Ракави Графички Отпечатоци Пуловер Обични Туника Кошули Портокал Л

Женски Екипажот Вратот Блузи Женски Краток Ракав Графички Отпечатоци Пуловер Повик Туника Кошули Пол :

DEN 2.33
Фетерна Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави Пуловер Со Врат Врвни преголеми маици за жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фетерна Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави Пуловер Со Врат Врвни преголеми маици за жени

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави VВратот Пуловер Врвкарактеристики : 1.М�

DEN 233.44
Дозвола Женски Блузи Облечен Ракав Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Мода Круг Деколте Блузи, Бела, М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола Женски Блузи Облечен Ракав Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Мода Круг Деколте Блузи, Бела, М

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвов

DEN 231.84
Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Цврсти Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Ѓумбир 5XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Цврсти Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Ѓумбир 5XL

Женска Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Гроздобер Памук И Коноп Цврсто Копче Краток Ракав Маиц

DEN 239.84
Глоквис Дами Полка Точки Маица Лабава Пуловер Обична Модна Туника Блуза Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Врвови Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоквис Дами Полка Точки Маица Лабава Пуловер Обична Модна Туника Блуза Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Врвови Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Точки, Женска Секојдневна Маица

DEN 3.33
Женски Обичен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Пеперутка Печатење Врвна Блуза Маица Фустан Обичен Пад Врвот Кошула Пуловер Џемпер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обичен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Пеперутка Печатење Врвна Блуза Маица Фустан Обичен Пад Врвот Кошула Пуловер Џемпер

Женски Обичен Лабав Круг Вратот Долг Ракав Пеперутка Печати Врвот Блуза Маица ве Молиме проверете Ја Та

DEN 398.08
Женски Бенд Долман Тај-Боја Врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Бенд Долман Тај-Боја Врвот

Белата Марка Женски Бенд Долман Вратоврска Боја Врвот е супер мека, нудејќи напор стил и удобност...

DEN 2.33
Пајл Женска Маица За Вратот На Екипажот Маица Со Еднобојна Маица Лабава Туника Со Долги Ракави Пуловер За Патување Виолетова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пајл Женска Маица За Вратот На Екипажот Маица Со Еднобојна Маица Лабава Туника Со Долги Ракави Пуловер За Патување Виолетова

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 3.00
Јуелијанкси Женска Блуза Маица Денот На Вљубените Симпатичен Цртан Филм Љубов Печатење На Екипажот Врат Со Кратки Ракави
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јуелијанкси Женска Блуза Маица Денот На Вљубените Симпатичен Цртан Филм Љубов Печатење На Екипажот Врат Со Кратки Ракави

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 0.67