• Свеж
Дами Маица Преголеми Летни Врвови Чипка Цветна Маица Жени Удобна Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Жолта 2XL

Дами Маица Преголеми Летни Врвови Чипка Цветна Маица Жени Удобна Туника Блуза Дневна Облека Пуловер Жолта 2XL

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Плус Големина Жени Летна Туника Блуза, Жени Чипка Цветни Врвови, Жени Секојдневен Маица, 3/4 Ракав Тептер Тип : Чипка Цветни Боја : Розова, Црвена, Зелена, Црна, Вино Црвена, Темно Зелена, Сина, Жолта (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL ,3 XL,4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : 3/4 Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Чипка Цветна Маичка Кошула, Женски V Вратот Маичка Блуза, Жени Боја Шиење Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 x Плус Големина Женски Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Плус Големина 3/4 Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето 3/4 Ракав Против Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите До И Од Тренингот или Обична Сесија во Оваа Мека и Еластична Набрана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Цврсти Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Ѓумбир 5XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Тркалезно Деколте Секојдневна Блуза Цврсти Женски Маици Летни Туники Со Кратки Ракави Ѓумбир 5XL

Женска Мода Секојдневен Темперамент Круг Вратот Гроздобер Памук И Коноп Цврсто Копче Краток Ракав Маиц

DEN 239.84
Женски Краток Ракав Копче Вратот Цвет Печатени Плисирани Маица Врвот Повик Цветни Одговара Кошули Маица Блуза
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Краток Ракав Копче Вратот Цвет Печатени Плисирани Маица Врвот Повик Цветни Одговара Кошули Маица Блуза

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

DEN 1.67
Фетерна Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави Пуловер Со Врат Врвни преголеми маици за жени
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фетерна Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави Пуловер Со Врат Врвни преголеми маици за жени

Женска Секојдневна Мода Плус Големина Печатено Копче Без Ракави VВратот Пуловер Врвкарактеристики : 1.М�

DEN 233.44
ЖЕНСКИ Y2K Врвот Долг Ракав Маица Вратот На Екипажот Тенок Одговара Текстура Култура Врвот Клуб Партија Улична Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

ЖЕНСКИ Y2K Врвот Долг Ракав Маица Вратот На Екипажот Тенок Одговара Текстура Култура Врвот Клуб Партија Улична Облека

Спецификација : Име : Женски Врвови Со Кратки Ракави Пол : Жени Материјал : Полиестер Јака : Вратот На Еки�

DEN 3.00
Глоквис Дами Полка Точки Маица Лабава Пуловер Обична Модна Туника Блуза Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Врвови Маица
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоквис Дами Полка Точки Маица Лабава Пуловер Обична Модна Туника Блуза Краток Ракав Екипажот Вратот Летни Врвови Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Блузи Со Точки, Женска Секојдневна Маица

DEN 3.33
Fopp Продавачот Цветни Блузи За Жени, Женско Копче Надолу Модни Обични Кошули Со Кратки Ракави Блуза Темно Сина XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Fopp Продавачот Цветни Блузи За Жени, Женско Копче Надолу Модни Обични Кошули Со Кратки Ракави Блуза Темно Сина XL

Цветни Врвови За Жени, Женски Копчиња Надолу Модни Секојдневни Кошули Со Кратки Ракави Блуза функција :

DEN 287.84
Жените Круг Вратот Краток Ракав Врвот Тој Камен што Го Фрлате Подобро Удри Ме Писмо Печатење Маица Блузи За Жени Долги Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Круг Вратот Краток Ракав Врвот Тој Камен што Го Фрлате Подобро Удри Ме Писмо Печатење Маица Блузи За Жени Долги Ракави

Женски Круг Вратот Краток Ракав Врвот Тој Камен што Го Фрлате Подобро Удри Ме Писмо Печатење Маица...

DEN 3.33
Дозвола Женски Блузи Облечен Ракав Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Мода Круг Деколте Блузи, Бела, М
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола Женски Блузи Облечен Ракав Женски Блуза Денот На Независноста Печатени Мода Круг Деколте Блузи, Бела, М

Оваа Мода 3 / 4 Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвов

DEN 231.84
Женски Врвови Женски Врат На Екипажот Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Дамски Блузи Секојдневни Кошули За Жени Сива М
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Женски Врат На Екипажот Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Дамски Блузи Секојдневни Кошули За Жени Сива М

КСЦИККД Женски Блузи Женски Екипажот Вратот Краток Ракав Графички Отпечатоци Дами Блузи Повик Кошули З

DEN 1.00
Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички

"Mis Госпоѓице! Добредојдовте во нашата продавница" JWZUY " JWZUY Секогаш Се Стремеше Да Ги Натера Жените и Дево

DEN 255.84
Јуелијанкси Женска Блуза Маица Денот На Вљубените Симпатичен Цртан Филм Љубов Печатење На Екипажот Врат Со Кратки Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Јуелијанкси Женска Блуза Маица Денот На Вљубените Симпатичен Цртан Филм Љубов Печатење На Екипажот Врат Со Кратки Ракави

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 0.67
Женски Обичен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Пеперутка Печатење Врвна Блуза Маица Фустан Обичен Пад Врвот Кошула Пуловер Џемпер
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обичен Лабав Кружен Врат Долг Ракав Пеперутка Печатење Врвна Блуза Маица Фустан Обичен Пад Врвот Кошула Пуловер Џемпер

Женски Обичен Лабав Круг Вратот Долг Ракав Пеперутка Печати Врвот Блуза Маица ве Молиме проверете Ја Та

DEN 398.08
Предна прошетка Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени Дами Лабава Маица За Вратот На Екипажот Fall Зима Обични Широки Блузи Пуловер
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна прошетка Ноќта На Вештерките Дуксери За Жени Дами Лабава Маица За Вратот На Екипажот Fall Зима Обични Широки Блузи Пуловер

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Џемпер Обична Блуза Блузи Тип На Пуловерпетер Тип : �

DEN 2.33