• Свеж
Нерѓосувачки Челик Закосени Работ Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Закосени Работ Полиран Бенд

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Овој привлечен бенд сигурно ќе се негува засекогаш. Цврста, но недооценена, оваа широка лента од 6 мм е изречена во издржлив нерѓосувачки челик. Атрактивниот закосен раб и мазната удобност го издигнуваат изгледот и чувството на овој бенд на друго ниво. Оваа лента е достапна во големина на прст 9.5.Метална Тежина : 5,85 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 6ммринг Големина : 9,5< 2мм Дебелина на работ Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик Закосен Раб 6мм Бенд Прстен-Во Цврст Нерѓосувачки Челик - Атрибути На Производот : - Нерѓосувачки Челик - Закосен Раб-ГРАВИРАН-бесплатен подарок-подготвена кутија за накит-Опции За Големина На Прстен : 10 11 12 13 6 7 8 9- Полиран Гравирање Нерѓосувачки Челик Закосени Работ -.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој прекрасен титаниумски бенд Оваа лента широка 7 мм има греб�

DEN 287.84
Буква Од Нерѓосувачки Челик Ц Почетен 3д Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Буква Од Нерѓосувачки Челик Ц Почетен 3д Монограм Врежан Врежан Квадрат Рамен Врв Моторџиски Стил Полиран Прстен Со Знаци

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

DEN 207.84
Керамички Бели Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Керамички Бели Полиран Бенд

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

DEN 6199.68
Титаниум Жлеб Сатен И Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Жлеб Сатен И Полиран Бенд

Оваа неверојатна Длето титаниум 8мм Жлеб Сатен И Полиран Свадба Бенд Овој дизајн е широк 8,00 мм...

DEN 287.84
Титаниум Полиран Текстура Прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Полиран Текстура Прстен

Сигурно ќе се негува засекогаш, овој впечатлив свадбен бенд е изработен од титаниум Со брилијантни текс

DEN 687.68