• Свеж
Аква Водовод Ц Хром Еднофункционална Глава За Туширање, Хромирана Завршница

Аква Водовод Ц Хром Еднофункционална Глава За Туширање, Хромирана Завршница

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Еднофункционалната глава за туширање на аква Водовод има гумени млазници за прскање за лесно чистење, дури и со вода што содржи висока содржина на минерали. Таа е изградена од издржлива пластика и има стапка на заштеда на вода од 1,8 ГПМ. Повеќе од 40 години, Акваплумб е доверливо име во водоводната индустрија што обезбедува квалитет и вредност за водоводџиите и потрошувачите.АТРАКТИВЕН КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Главата За Туширање Аква Водовод Е конструирана во класичен дизајн со хромирана завршница. Надградете ја вашата бања и туш со овој модерен дизајн. ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ : оваа тркалезна глава за туширање има единствена функција за прскање, одржувајќи го вашиот туш едноставен и ефикасен. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : гумените млазници за прскање нудат лесно чистење и перформанси без затнување, дури и со вода што содржи висока содржина на минерали. ЗАШТЕДА НА ВОДА : Дизајниран да ја намали употребата на вода без да влијае на протокот на вода. Нашиот рачен туш има стапка на заштеда на вода со излез од 1,8 ГПМ. Акваплумб Ц0263 Хром Еднофункционална Глава За Туширање, ХРОМ Финиш АТРАКТИВЕН КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Главата За Туширање Аква Водовод Е конструирана во класичен дизајн со хромирана завршница. Надградете ја вашата бања и туш со овој модерен дизајн. ЛЕСНОТИЈА НА КОРИСТЕЊЕ : оваа тркалезна глава за туширање има единствена функција за прскање, одржувајќи го вашиот туш едноставен и ефикасен. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : гумените млазници за прскање нудат лесно чистење и перформанси без затнување, дури и со вода што содржи висока содржина на минерали. ЗАШТЕДА НА ВОДА : Дизајниран да ја намали употребата на вода без да влијае на протокот на вода. Нашиот рачен туш има стапка на заштеда на вода со излез од 1,8 ГПМ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели диј�

DEN 2.00
Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет

Воведување на климарното светло од страна на Cuddl Duds Grid Fid Gridth долга ракав на врвот и сетот за нозе Оваа тк�

DEN 175.36
Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84