• Свеж
Скоч-братен оцело антимикробно корисен сунѓер, отпорен на мирис на бактерии, пакет

Скоч-братен оцело антимикробно корисен сунѓер, отпорен на мирис на бактерии, пакет

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Од мало истурање на кат до куп садови, сунѓерите од шкотско-brite® ocelo ™ се дополнети со задачата. Овие разнобојни сунѓери се направени од 100% растителни влакна, и се идеални за секојдневно чистење и внатре и надвор од куќата. Мулти-намени за алатка за комунални услуги. Безбедно на нелепливи прибор за готвење, тушеви, ладилници и многу повеќе. Сунѓери направени од 100% растителни влакна. Достапно во 2-пакувања и 3-пакувања. Бојата може да варира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ролинг Кантри Хилс Фарм Пејзаж Пејзаж графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 1055.84
Премиум за OJ кертриџ ,, жолт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиум за OJ кертриџ ,, жолт

Ова е компатибилен бренд за OJ 7500 Ова обезбедува висок квалитет и уникатен стандард Тие го намалуваат не�

DEN 1.33
Basset 4 Рамка за печатење во сликарство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Basset 4 Рамка за печатење во сликарство

Карактеристики : професионално врамени и монтирани на архивата без киселина Арие подготвени да висат...

DEN 1.33