• Свеж
Хартија Чиста Сјајна Лента, Дворови, Смарагд, Продадени Поединечно

Хартија Чиста Сјајна Лента, Дворови, Смарагд, Продадени Поединечно

Buyers rating:
DEN 309.12

Од стоката

Џем Хартија Чиста Сјајна Лента ќе ви помогне да додадете празничен допир на подароци и занаети. Оваа елегантна смарагдна проегирна сјајна лента додава привлечен и луксузен допир на сите завиткани пакувања, занаети и многу повеќе. Заштеда на простор и лесно складирање со поставување рамно или исправено за подоцнежна употреба Одлично За завиткување подароци, украсување, правење венци, бележник, изработка, правење лакови, венци, самостојни проекти, забави и многу повеќе од занаети до подароци, оваа разноврсна лента е одлична за секоја пригода. Боја : Смарагд. Големина : 5/8 инчи х 25 јарди. Количина : Се Продава Поединечно. Без разлика дали го користите за завиткување подароци, самостојно изработка или за украсување, нашата Кадифена Лента сигурно ќе го донесе тоа топло нејасно чувство кај секој што ќе го види или почувствува. Одлично за венци, венци, дрвја и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шифон Жична Лента 1 25ид-Светло Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шифон Жична Лента 1 25ид-Светло Розова

Идеален додаток на сите ваши подароци, занаети и многу повеќе! Овој пакет содржи 25 јарди широка лента од

DEN 1.33
Мал Производител На Лакови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мал Производител На Лакови

Мал Производител НА Лак ДетелинаПроизводител На Лак : Мал За правење ленти и лакови од ткаенина Овој шаб

DEN 2.33
10 дворови Божиќна Снегулка Тул Ролна Блескава Органза Газа Снегулка Лента За Божиќна Декорација Подарок Завиткување Партија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

10 дворови Божиќна Снегулка Тул Ролна Блескава Органза Газа Снегулка Лента За Божиќна Декорација Подарок Завиткување Партија

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од Страна На Pendhourish Од Пазарот Joybuy.Опис Оваа ролна

DEN 2.00
Хартија црна, постелнина, 1,5in 50yd, 1 пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хартија црна, постелнина, 1,5in 50yd, 1 пакет

Црната лента со џем хартија е одлична за додавање на специјално додавање на живост на кој било проект за

DEN 571.20