• Свеж
Уникатни Индустрии Партија Црвен Пластичен Лак, 9

Уникатни Индустрии Партија Црвен Пластичен Лак, 9

Buyers rating:
DEN 471.84

Од стоката

Уникатни Индустрии вашиот преголем подарок ќе биде невозможно да се пропушти со Овој Црвен Џиновски Автомобилски Лак. Мерење 18" во дијаметар и со живописна светло-црвена нијанса, овој џиновски лак ќе направи впечатлив завршен допир на поголем од животниот подарок, без оглед на приликата. Залепете го овој лак на врвот на новиот автомобил за да ја изненадите вашата посебна личност На Божиќното утро, или за сладок подарок од 16. Или, додадете го на кој било друг подарок со големина на џамбо за навистина да го воодушевите примачот кога ќе го примат на нивниот голем ден. Уникатни Индустрии 18 " Црвен Џиновски Автомобилски Лак : 1 Црвен Џиновски Автомобилски Лак. Џиновски Црвен Лак мери 18". Одлично За Божиќ или слатка 16 подарок. Лесно за составување. Користете со други партиски материјали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шифон Жична Лента 1 25ид-Светло Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шифон Жична Лента 1 25ид-Светло Розова

Идеален додаток на сите ваши подароци, занаети и многу повеќе! Овој пакет содржи 25 јарди широка лента од

DEN 1.33
Работ Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка Лента За Подарок Завиткување ЗА САМОСТОЈНА Шиење Занает Црна-Ц1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Работ Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка Лента За Подарок Завиткување ЗА САМОСТОЈНА Шиење Занает Црна-Ц1

Раб Лента, Подарок Завиткување Лента Чипка лента За Подарок Завиткување ЗА САМ Занает Шиење ЦрнаC1специ�

DEN 223.84
Божиќна Лента 5. Дворови Симпатична Божиќна ШЕМА САМОСТОЈНА Лента За Божиќна Забава Подарок Пакување Лак Занает
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќна Лента 5. Дворови Симпатична Божиќна ШЕМА САМОСТОЈНА Лента За Божиќна Забава Подарок Пакување Лак Занает

Божиќна Лента 5,4 Јарди Симпатична Божиќна Шема САМОСТОЈНА Лента ЗА Божиќна Забава Подарок За Пакување Л

DEN 1.33
Дизни Замрзнати 7 8 Олаф Лента, Фт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дизни Замрзнати 7 8 Олаф Лента, Фт

Овој пакет содржи една калем од девет стапки од 100 проценти полиестерска лента широка 7 / 8 инчи Замрзната

DEN 132.64