• Свеж
Рејлун Дами Палто Долги Ракави Јакна V Вратот Долна Облека Копче Надолу Мантили Должина На Теле Отворено Зелена 3xl

Рејлун Дами Палто Долги Ракави Јакна V Вратот Долна Облека Копче Надолу Мантили Должина На Теле Отворено Зелена 3xl

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Копчиња Боја : Зелена, Црна, Сина, Кафеава, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памук Спандекснеклин : Лапел Ѓердан : Теле Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој слој се одликува со згуснување,цврста боја, копче надолу.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предното копче и еластични манжетни од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatот Палто. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женското Секојдневно Палто За Јакна Се Одликува Со Врат, Предно Копче, Мек И Удобен Материјал, Модна Цврста Боја, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Грианлок Дами Кардиган Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Со Еднобојно Палто Работат Неправилна Надворешна Облека Со Полите
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Грианлок Дами Кардиган Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Со Еднобојно Палто Работат Неправилна Надворешна Облека Со Полите

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Нејасни Руно Качулка Палто, Нејасни Руно Дуксери Јакн�

DEN 380.64
Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Отворен Фронт Обичен Ноќта На Вештерките Печатен Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Отворен Фронт Обичен Ноќта На Вештерките Печатен Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 2.00
Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување На Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган Јакна Блузи За Женска Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување На Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган Јакна Блузи За Женска Големина

Гузом Женски Лесен Отворен Преден Кардиган Долг Трендовски Спојување Пад Со Кратки Ракави Блу Кардиган

DEN 2.00
Женски Врвови Есенски И Зимски Кардиган Модна Облека Со Долги Ракави Лабава Лежерна на продажба под врвови палта Костуми За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Есенски И Зимски Кардиган Модна Облека Со Долги Ракави Лабава Лежерна на продажба под врвови палта Костуми За

83 "Панталони Половината : 84см / 33.17" Ракав : 54cm / 21 Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО

DEN 399.84
Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 399.84
Структурирана јакна од Твид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Структурирана јакна од Твид

Малку искра на ставот непозната јакна со твид се обновува на структуриран изглед Приближно Мерења на мо

DEN 799.84
Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека

Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок КрзноЈака Патент Подебел Слој Outwear Features : 1.It изработен е од висок�

DEN 1177.12
Лицупи Женски Фау Кожна Јакна Палто Со Крзно Јака Долг Ракав Парк Палто Згуснете Топол Зимски Капут Со Надворешна Облека На
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лицупи Женски Фау Кожна Јакна Палто Со Крзно Јака Долг Ракав Парк Палто Згуснете Топол Зимски Капут Со Надворешна Облека На

Женска Кожа Отворена Предна Јакна Обична Контрастна Боја Кадифен Јака Топол Кардиган со Долна Облека З�

DEN 1.00
Женски Блејзер Отворен Преден Елегантен Свечен Костум Јакни Фустан За Работа Канцеларија Деловен Капут Со Појас Долги Блејзери
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Блејзер Отворен Преден Елегантен Свечен Костум Јакни Фустан За Работа Канцеларија Деловен Капут Со Појас Долги Блејзери

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип На Шема : Печатење Стил : Секојдневен Одговара : Одговара н

DEN 431.84
outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

outfmvch зимски палта за жени зимски топол волнен капут bel јакна појас шинел надворешна облека женски џемпери жени врвови со

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1177.12