• Свеж
Акихол Девојки Блузи Кратки Ракави Девојки Маица Графички Обични Модни Маици Маица

Акихол Девојки Блузи Кратки Ракави Девојки Маица Графички Обични Модни Маици Маица

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Девојки Колорблок Дрво Уво Раб Тркалезен Врат Ребрести Плетени Кратки Ракави Симпатична Облека Лето Обичен Врв Средни Врвови Девојки Боја Блок Дрво Уво Раб Круг Вратот Ребрести Плетени Кратки Ракави Симпатична Облека Лето Секојдневен Врв. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 100гр. големина На Пакетот : 20х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Материјал : Цртана Кошула Изработена Од Супер Мека Ткаенина. Со Одлична Пропустливост На Воздухот И Апсорпција На Пот, И Е Многу Удобно. Карактеристика На Детска Маица : Технологијата За Печатење Напред и Назад Ја Прави Оваа маица За девојки Полна Со Забава и Му Дава На Вашето Дете Доволно Свежина. Моделот Шарени И Уникатни. Големина : Нашата Симпатична Младинска Облека Е Достапна Во Различни Големини, Кои Се Погодни За Симпатична Облека За Тинејџери И Деца Од Повеќе Возрасти. Лесна Нега : Овие Девојки Маица Изработена Од Ткаенина Што Лесно Се Суши! Детската Облека Секогаш Лесно се Валка Кога Играте.Само Треба Да Ја Фрлите Оваа Маица Во Машината За Перење И Да Висат Суви. Безгрижно По Продажбата : Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Добиените Производи, Слободно Контактирајте Не. Имаме Специјален Тим По Продажбата Кој Ќе Ви Даде Побрзо И Подобро Решение За Проблемот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Атлетски Машки Дуксер, Мажи Секојдневен Пуловер Со Кратки Ракави Со Кружен Врат 3д Снешковци Печатени Реални Отпечатоци Од Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атлетски Машки Дуксер, Мажи Секојдневен Пуловер Со Кратки Ракави Со Кружен Врат 3д Снешковци Печатени Реални Отпечатоци Од Маица

Мажи Обични Тркалезни Пуловери Со Кратки Ракави СО Краток Ракав 3д Снешковци Печатени Реални Карактери�

DEN 479.84
Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И

Комплетот Вклучува : 1 парче Трико, 1 парче Кратка Состојба : Ново со тагматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандек

DEN 239.84
Детска лесна сирена костум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска лесна сирена костум

Поканете го вашето дете да направи прскање во овие деца, најлета костум на сирена Многу млади обожавате�

DEN 479.84
Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Purchaince Girls Puff Sleeve Printed Scompuit, големини XS-XXL

Поканете ја вашата модарија (костум) влегувајќи во слатката, слатка пролетна сезона со печатениот џемпе

DEN 1.67
Цврст V-врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цврст V-врат

Оваа тивратврат од избледена слава е мора да има суштинско значење за вашата млада девојка Едноставнат�

DEN 255.84
Дама На Палатата Девојки Костим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дама На Палатата Девојки Костим

Ренесансата беше време на неверојатна уметност! Вашата мала девојка Ќе ја оживее Ренесансата во Овој Ко

DEN 1.00
Диви Чудата Девојка Костим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Диви Чудата Девојка Костим

Патувајте во неверојатна земја оваа година кога вие?повторно облечени Со Диви Земјата На Чудата Девојк�

DEN 287.52
Премиерот Денеска Се Занимава Со Вашите Панталони Од Амао За Жени Женски Плус Големина Женски Летен Лежерен Лабав Дише Моден
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Премиерот Денеска Се Занимава Со Вашите Панталони Од Амао За Жени Женски Плус Големина Женски Летен Лежерен Лабав Дише Моден

ГрижаЧувајте го вашиот комбинезон да изгледа најдобро со соодветна грижа Избегнувајте намалување со х�

DEN 1.33