• Свеж
Атлетски дела девојки со долга ракав маица, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки со долга ракав маица, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Поставете го или носете го соло, без оглед на планот, тие сигурно ќе ја сакаат маицата со долги ракави на атлетските дела. Гардероба суштинска, оваа мета е мека, удобна и може да се носи со сè и сè. Исклучиво на. Материјал : 44% полиестер/41% рециклиран полиестер/10% лиоцел/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Маица со долги ракави на девојчињата од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гилдан Дрибленд® Младинска Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Гилдан Дрибленд® Младинска Маица

Gildan Dryblend® Големина На Младинска Маица До XL5,5 mz. / yd2 (САД) 9.2 мл. / Ld (CA), 50 / 50 preshrunk памук / Полиестерхедер Спор�

DEN 271.84
Пенкиј Женски Врвови Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Печатени Блузи Сина ОБЛЕКА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пенкиј Женски Врвови Божиќни Жени Мода Обични Врвови Со Кружен Врат Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Печатени Блузи Сина ОБЛЕКА

Божиќни Жени Мода Секојдневен Долг Ракав Круг Вратот Блузи Лабава Блуза Печатени Кошули Карактеристик�

DEN 319.84