• Свеж
Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Buyers rating:
DEN 591.84

Од стоката

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" МОДНИ ЖЕНИ ЕДНОБОЈНИ есенски квадратни потпетици патент кратки чизми Чевли со тркалезни Прсти карактеристики : стп материјал,удобен и Мек,го намалува СТРЕСОТ НА ЗГЛОБОВИТЕ,ГИ ЗАЈАКНУВА и ТОНИЗИРА,ГО ПОДОБРУВА дизајнот на ВРВОТ на ДРЖЕЊЕТО на ТЕЛОТО стилски, вид, ЛИЧНОСТ,имајте ПОВЕЌЕ големини ДИЗАЈН НА БОЈА ЗА ВАС И ЗА ВАШИТЕ СЕМЕЈСТВО ИЛИ ЉУБОВНИК ИЛИ ПРИЈАТЕЛИ ИЗБЕРЕТЕ лесен чевел ЗА одење,УДОБЕН дизајн На ЛИЗГАЊЕ,Амортизирана влошка,мода и личност погодна за ОДЕЊЕ На отворено,ЗАБАВА,ОДМОР,ЗАБАВА,работа,свадба и други прилики,боја цврста и Стилска. обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!Опис : Пол : Жени,Девојка Материјал : Пусол Материјал : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Удобен,Секојдневен,Едноставен Стил : Висок Стил На Тркалезна Пета : Тип На Квадратно Затворање : Патент Чевли Висока Пета : 5см/1,96"Висина На Платформата : 1см/0,39"Пакет : 1 Пар Женски Чевлин Забелешка : Големината ќе биде помала поради конкавна дизајн Ви предлагаме Да Ја Изберете Соодветната Големина Според Должината На Стапалото. Женски чевли. Удобен издржлив висококвалитетен материјал. Секојдневен дизајн и стилски изглед. Одлично за вашето патување и во движење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава Цврста�

DEN 0.33
Luksенски чизми за жени Хејли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luksенски чизми за жени Хејли

Чекор самоуверено во есен и зима во слатки и класични чизми на Мук Лукс Хејли! Со сладок и мек џемпер пле�

DEN 944.00
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Најпосакуваниот изглед на сезоната, Евеја од Бринли Ко Овие чизми имаат шик квадратни пети и возвишена �

DEN 319.84
Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути

Се лизга во еден пар на мода напред скринч чизми Од Ракета Куче за кул гламур и напор работ 11 / 2? буци пета

DEN 1.33
Brinley Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. Co.

Bootie The Tonya е нов фаворит оваа сезона со дизајн на бадеми, потресено боење и бујна пета Скоканиот раб созда

DEN 1.00