• Свеж
Женска Елегантна Маичка Рушена Возбуда Трим Блуза Со Долги Ракави Врвот На Кошулата

Женска Елегантна Маичка Рушена Возбуда Трим Блуза Со Долги Ракави Врвот На Кошулата

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см/32.28" Должина : 60см/23.62" Ракав : 60см/23.62" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 86см/33.86" Должина : 61см/24.02" Ракав : 61см/24.02" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 90СМ/35.43" должина : 62см/24.41" ракав : 62см/24.41" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 94СМ/37.01" должина : 63см/24.80" ракав : 63см/24.80" големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 98см/38.58" должина : 64см/25.20" ракав : 64см/25.20" Женски Елегантен грло рушен возбудлив ТРИМ БЛУЗА СО ДОЛГИ РАКАВИ КАРАКТЕРИСТИКИ НА КОШУЛАТА : Тркалезен врат, возбуда на ракавот и предниот дел, долг ракав, цврсто влечење на блуза за жени, многу удобно и дише за носење.Редовна должина, цврста боја. Дизајнот на кошулата со долги ракави на екипажот со возбуда напред, ве прави да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно.Секојдневен и елегантен стил. Обичните врвови за влечење се лесни за секојдневни фармерки, шорцеви или слаби панталони за елегантен секојдневен, но трендовски изглед.Блуза со долги ракави со возбуда погодна за секојдневно носење, на отворено, забава, клуб, плажа, шопинг, вокација и др.Ве молиме проверете Ги Мерењата на Големината пред да нарачате за да обезбедите соодветно вклопување.Сезона : Пролетен Пол : Женоказија : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпатер Тип : Цврстина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Жени Top Size USUKEUBust Length Sleeve S483482cm/32.28"60cm/23.62"60cm/23.62"M6103686cm/33.86"61cm/24.02"61cm/24.02"L8123890cm/35.43"62cm/24.41"62cm/24.41"XL10144094cm/37.01"63cm/24.80"63cm/24.80"XXL12164298cm/38.58"64cm/25.20"64cm/25.20"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 82cm/32.28"Length : 60cm/23.62"Sleeve : 60cm/23.62"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 86cm/33.86"Length : 61cm/24.02"Sleeve : 61cm/24.02"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 90cm/35.43"Length : 62cm/24.41"Sleeve : 62cm/24.41"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 94cm/37.01"Length : 63cm/24.80"Sleeve : 63cm/24.80"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 98cm/38.58"Length : 64cm/25.20"Sleeve : 64cm/25.20" Женски Елегантен Маица Ручаше Возбуда Трим Долги Ракави Блуза Кошула Врвот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички

"Mis Госпоѓице! Добредојдовте во нашата продавница" JWZUY " JWZUY Секогаш Се Стремеше Да Ги Натера Жените и Дево

DEN 255.84
Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01 "Ракав : 24.5 �

DEN 2.33
Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 367.84