• Свеж
Дозвола Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Повик Блуза Графички Отпечатоци Жени Лабава Долги Ракави Блузи, Сива, XXXL

Дозвола Плус Големина Врвови Екипажот Вратот Повик Блуза Графички Отпечатоци Жени Лабава Долги Ракави Блузи, Сива, XXXL

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни врвови. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 49см/19.29" Должина : 68см/26.77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 38.5 см/15.16" Ракав : 50.5 см/19.88" должина : 69см/27.17" ГОЛЕМИНА : л сад : 8 биста : 102см/40.16" рамо : 40см/15.75" ракав : 52см/20.47" должина : 70см/27.56" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 Биста : 106см/41.73" рамо : 41.5 см/16.34" ракав : 53.5 см/21.06" Должина : 71cm/27.95" големина : 2xl сад : 12 биста : 110cm/43.31" рамо : 43cm/16.93" ракав : 55cm/21.65" должина : 72cm/28.35" големина : 3xl сад : 14 биста : 114cm/44.88" Рамо : 44cm/17.32" ракав : 56,5 см/22,24" ДОЛЖИНА : 73см/28,74" големина : 4хл Сад : 16 Биста : 118см/46,46" рамо : 45см/17,72" ракав : 58см/22,83" Должина : 74см/29,13" Големина : 5хл сад : 18 биста : 122см/48,03" рамо : 46см/18.11" Ракав : 59.5 СМ/23.43" должина : 75см/29.53" € цветни врвови материјал : 95% полиестер,5% спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. €Карактеристики : Женски Моден Обичен Лабав Печатен Врат На Екипажот Неправилен Врв На Полите. ●Лесно Совпаѓање● : ова е совршена летна маица за слоевитост или за носење сама. Овој основен врв можете да го спарите под јакна со фармерки, каприс, хеланки, панталони или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Добро е да се комбинираат со лечи, станови и чизми. ①Прилика : Овие слатки и елегантни летни маици се погодни за повеќето прилики. На пример, канцеларија, дом, забава, патување, одмор, дружење, шопинг, фотографија. Мода и никогаш надвор од мода. Тип на блузи : Женски Летни Врвови 2023 ; Летни Врвови За Жени 2023 Трендовски; Женски Врвови; Врвови Со Плус Големина; Женски Блузи Облечени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоквис Дами Широка Туника Блуза Ретро Маица Лабава Гроздобер Шифон Блузи Цветни Печати Екипажот Вратот Маица Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глоквис Дами Широка Туника Блуза Ретро Маица Лабава Гроздобер Шифон Блузи Цветни Печати Екипажот Вратот Маица Маица

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Шифон Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тун�

DEN 2.67
Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глонме Дами Против Вратот Боемска Туника Блуза Лабава Работна Маица Шуплива Дневна Облека Летни Врвови Маица

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Леопард Печатени Врвови, Женска Секојдн�

DEN 431.84
Женски Дневни Гроздобер Ден Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Страна Сплит
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дневни Гроздобер Ден Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Страна Сплит

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 41.5 см / 16.34" Ракав : 44см / 17.32" Должина : 64см

DEN 287.84
Женски Врвови Клиренс Под $ Ленаго Женски Плус Големина Обичен Ракав Печатени Копчиња Основни Туника Блузи Плисирани Лабава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови Клиренс Под $ Ленаго Женски Плус Големина Обичен Ракав Печатени Копчиња Основни Туника Блузи Плисирани Лабава

Женска Лежерна Труба Печатени Со 3 / 4 Ракави Со Копчиња Основни Врвови Од Корсет Со Корсет Туника Плисир�

DEN 367.84
Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе графички маици за жени Плус Големина Жени Обични Цветни Принтови Со Долги Ракави Лабава Кошула Со Врат Блуза Врвни женски

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 367.84