• Свеж
Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени Врвови Разнобојни

Dtydtpe Графички Маици За Жени, Жени Моден Градиент Печатење Кратки Ракави Вратот Врвови Работна Униформа Блуза Кошула Жени

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Погоден За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор И Патувањедизајн Стил : .54 " Ракав : 20cm/7.80" РАМО : 40СМ/15.Карактеристика : Женските Летни Врвови Се V-Вратот, Секојдневен, Печатен, Лабав, Краток Ракав, Изработен Од Полиестер Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка Ткаенина : Изработена од Полиестер, Која Е Лесна И Дише Применлива Сезона : Совршена За Лето, Меката Ткаенина Ве Одржува Ладни Цел ден.Прилика : Погоден За Отворено, Надвор, Одмор, Патување, Дневно, Плажа, Забава, Плажа И Уличен Пол : За Девојки И Жени Карактеристика : Женските Летни Врвови Се V-Вратот, Секојдневен, Лабав, Отпечаток, Краток Ракав, Изработен Од Полиестер Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Ткаенина За Нарачка : Изработена Од Полиестер, Која Е Лесна И Растегливаприменлива Сезона : Совршена За Цело Лето, Лесната Ткаенина Ве Одржува Ладни Цел Ден.52 "Рамо : 42cm/16. Предметите За Нас Без Претходно Барање Нема Да бидат Прифатени. Погоден За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор И Патување. Со V-Вратот, Печатење, Краток Ракав И Шик И Стилски Дизајн. Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Модна и Изработена од Полиестер. Големина : М Биста : 108м/40,16 "Рамо : 41см/15,75 " Ракав : 18см/6,69" Должина : 71см/27,56" . Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Биста : 102см/37. Погоден За Лето, Дневно, Забава, Плажа, Одмор И Патување.87" Должина : 74cm/28.24" Рамо : 44cm/16.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Нашата Големина Е Азиска Големина) Големина На Пакетот : S M L XL XXL (Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате.93" Ракав : 21cm/7. Доаѓа Со Сина, Црна, Розова И Виолетова, Што Е Мода И Трендидизајн Стил : .Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.Прилика : Погоден За Отворено, Одмор, Надвор, Дневно, Патување, Плажа, Забава, Плажа И Улица : За Девојче И Женакарактеристика : Женските Летни Врвови Се V-Вратот, Секојдневен, Печатен, Лабав, Краток Ракав, Изработен Од Полиестер Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Ткаенина За Нарачка : Изработена Од Полиестер, Која Е Лесна И Супер Мека Применлива Сезона : Совршена За Лето,Лесната Ткаенина Ќе Ве Одржува Ладни Цел Ден. Доаѓа Со Сина, Црна, Розова И Виолетова, Што Е Мода И Трендовски. Нашата Женска Маица е Лабава, Лежерна, Модна и Изработена од Полиестер. Големината : S M L XL XXL (Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате. Големина : XXL Биста : 126cm/47. Доаѓа Со Сина, Црна, Розова И Виолетова, Што Е Мода И Трендидизајн Стил : .Нашата Големина Е Азиска Големина).30" должина : 70см/27.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дизајн На Вкрстено Рамо Врвови Едното Рамо Исклучени Кошули Со Кратки Ракави Градиент Блуза Обична Лабава Туника Графички

"Mis Госпоѓице! Добредојдовте во нашата продавница" JWZUY " JWZUY Секогаш Се Стремеше Да Ги Натера Жените и Дево

DEN 255.84
Капрезе Женска Маица За Вратот На Екипажот Мода Туника Со Кратки Ракави Блуза Дневна Облека Маица Бохо Стил Летни Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Капрезе Женска Маица За Вратот На Екипажот Мода Туника Со Кратки Ракави Блуза Дневна Облека Маица Бохо Стил Летни Врвови

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдне�

DEN 1.67
Грианлок Дами Маица Мама Писмо Печатење Маица Екипажот Вратот Летни Врвови Жени Лабава Маичка Мода Краток Ракав Туника Блуза
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Грианлок Дами Маица Мама Писмо Печатење Маица Екипажот Вратот Летни Врвови Жени Лабава Маичка Мода Краток Ракав Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица, Т�

DEN 2.67
Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Маица V Вратот Маица Работа Лесен Пуловер Чипка Туника Блуза Стил АЕ М

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени V Врв На Вратот, Жени Обична Маица, Тип На Тепте

DEN 3.00
Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обични Врвови Квадратни Вратот Кратки Ракави Удобни Маици Блуза Скриј Стомак Лабава Цврсти Летни Врвови За Жени

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01 "Ракав : 24.5 �

DEN 2.33
Женски Дневни Гроздобер Ден Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Страна Сплит
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дневни Гроздобер Ден Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет Лабава Страна Сплит

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 41.5 см / 16.34" Ракав : 44см / 17.32" Должина : 64см

DEN 287.84