• Свеж
Накит 14к Жолто Злато Ангел Шарм За Мешање И Натпревар Нараквица Приврзок

Накит 14к Жолто Злато Ангел Шарм За Мешање И Натпревар Нараквица Приврзок

Buyers rating:
DEN 959.52

Од стоката

14к Жолто Злато Ангел Шарм За Мешање И Натпревар Нараквица Приврзок 19мм Х 10мм 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дијамант Камен Крал 1. Кт Смарагд Исечен Зелен Прасиолит Г-Х Лабораторија Одгледуван Дијамант 10к Жолт Златен Прстен Со Бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дијамант Камен Крал 1. Кт Смарагд Исечен Зелен Прасиолит Г-Х Лабораторија Одгледуван Дијамант 10к Жолт Златен Прстен Со Бели

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 2.00
Тркалезно Намалување На Белиот Природен Дијамант Бесконечност Инспириран Стил Ангажман Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тркалезно Намалување На Белиот Природен Дијамант Бесконечност Инспириран Стил Ангажман Бенд Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

DEN 1.33
Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3679.84
0.05 ctw Принцеза Сече Аквамарин Волфрам Прстен Полиран Финиш Цевка Сече Волфрам Карбид Свадба Бенд - Март Раѓање Камен Прстен-14kt
  • Свеж
Оценка на купувачите:

0.05 ctw Принцеза Сече Аквамарин Волфрам Прстен Полиран Финиш Цевка Сече Волфрам Карбид Свадба Бенд - Март Раѓање Камен Прстен-14kt

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN066 PSN1 AQM0 05ctw Пр

DEN 5279.84