• Свеж
Dearfoams Машки влечки од мокасин

Dearfoams Машки влечки од мокасин

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Овие влечки што мора да ги имаат мокасин се иновативен додаток на секојдневниот изглед! DF Adapt нуди удобност без поттик, додека еластичните панели нудат само десно вклопување. Нашите класични табани за пена за меморија ветуваат постојана здружение, а надворешните инспирирани од атлетизмот обезбедуваат дополнителна поддршка во текот на денот. Дише перфориран микросуед горниот со близнак за прилагодено вклопување. Пријатна стапало на подножјето на тери . Нема удобност на пот со адаптерот на ДФ не ги задржува нозете пријатни и суви . мулти-густина перничето влошка со мемориска пена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Луг машка дијабло здраво чизма
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка дијабло здраво чизма

Барате чевли што има сè што ви треба за да уживате во вашето време и надвор од патеката? Запознајте се со

DEN 639.84
Xray Men's Jarvis се лизга
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Jarvis се лизга

Дозволете му на светот да го види луксузот што го дефинира вашиот стил на зачувување со овој лизга што с�

DEN 2.67
Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Two Slight Sliks

Дефинирани со нивниот материјал за перење и непотпетица за удобност DF Adapt Design, овие затнувања се одличен

DEN 0.67
од драги палети за машка фау Шерпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

од драги палети за машка фау Шерпа

Барате нов начин да се опуштите? Вратете се во стил со овие DF од страна на Dearfoams Men's Spplespings! DF STEPFOAM и мекиот

DEN 2.00