• Свеж
Територија машка утеха со оригинални овци од овци од овци од овци од овци

Територија машка утеха со оригинални овци од овци од овци од овци од овци

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Удобниот изглед што го чекавте, утеха по територија. Оваа мека палета на велур е обложена со оригинална овца кожа и 6 mm TRU Comfort Foam - стапало за максимална топлина и поддршка. Преклопената потпетица ги прави лесни за лизгање, а затворен/отворен ѓон нуди издржливост. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : оригинален велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 6 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Xray Men's Brody Loafer
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings

Обезбедена гел меморија за пена, табани, Supersoft Flannel, дизајни за перење машина; Има многу да се сака за овие

DEN 192.00
Машка средна висина Wader Aqua Tecs црна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка средна висина Wader Aqua Tecs црна

Чувајте ги нозете безбедни во овие чевли со средна висина од Aqua Tecs Одликувајќи се со двојни еластични ст

DEN 383.84