• Свеж
Карат Т.Г.В. Емералд и црно -бел дијамантски акцент 14к злато над сребрени обетки на обрачот

Карат Т.Г.В. Емералд и црно -бел дијамантски акцент 14к злато над сребрени обетки на обрачот

Buyers rating:
DEN 895.84

Од стоката

Без разлика дали купувате роденденска девојка или едноставно сте привлечени кон оваа богата нијанса, смарагд накит е прекрасен начин да му дадете луксузен допир на кој било изглед. Дизајнирано со елеганција во умот, сигурно е да се прави пенлива изјава секој пат! Discoverе откриете дека овој пар обетки поседува прекрасна убавина што ќе се цени од секој агол. Тоа е прекрасен избор за софистицираната жена која го цени безвременскиот стил. 14к злато над среброто. Овален пресечен 6х4 мм оригинален смарагд. 0,03 CTW црно -бел дијамант. Обетка за обрач. Пар обетки обезбедени со притисок назад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Визија студио 'Roseate Blooms vi' Canvas Art

Уметник : Визија Студио Предмет : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвиткано плат�

DEN 638.40
Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84
Чипка на трепет SLV врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чипка на трепет SLV врвот

Ова без граници цврстиот плетенка на помлад, чипка на вратоврска вратот, кратки ракави, блуз од јака од ј

DEN 207.84
Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor...

DEN 2.00