• Свеж
Зоум Зупс ситни кутриња, мелејби од пудлица, легло - интерактивно кутре со светла, звуци и сензори

Зоум Зупс ситни кутриња, мелејби од пудлица, легло - интерактивно кутре со светла, звуци и сензори

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Воведување на Zoomer Zupps Tiny Pups Jellybean, најновото кутре со големина на џеб во легло на интерактивни кутриња што можете да ги држите на дланката на вашата рака. Зумер Zupps Tiny Pups Jellybean има позитивни екстремитети, реагира на вашиот допир и има осветлени LED очи. Притиснете го носот на Jellybean и миленичиња на горниот дел од главата за да слушнете слатки звуци на кученца. Во зависност од тоа колку милувате желе од желе, ова кученце ќе одговори со кора, панталони, бакнежи, па дури и кора? Те сакам.? Но, не оставајте го овој Zoomer Zupp сам предолго, или ќе започне да витка за да го привлече вашето внимание. Секое мало кученце има тајно лаење? Трик? И тие сакаат да играат интерактивни игри. Можете да ја играте играта со кора од кора со притискање на носот и ја фаќате главата во исто време. Играта кора од кора е мемориска игра, во која Jellybean ќе лае и завива шема за вас. Повторете го назад со тоа што брзо или полека ја фаќате главата на Jellybeans. Добијте три обрасци во низа точни за да ја добиете играта. Со целото легло на Zupps да посвои и колекционерската картичка за да дознаете за уникатната личност на секоја Зуп, децата ќе сакаат да ги посвојат сите. Секој Zupp се продава одделно. Zuzoomer Zupps реагираат на вашата убов! Колку повеќе играте, толку посреќни ќе бидат. Доволно миленичиња и тие дури и да лаат? Те сакам!?. Овие интерактивни кутриња имаат осветлени очи и реагираат кога ги милувате главите или ги притискате носот со симпатични звуци на кученца!. Секој Zoomer Zupp има уникатен таен трик. Усвојувајте го целото легло за да ги откриете сите? Вклучена е колекционерска картичка! Секоја продадена одделно . Зумер Зупс се на возраст од 4+ и бараат 3 батерии LR44 (вклучени) . Предупредување : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лума удобност за измама на вентилаторот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лума удобност за измама на вентилаторот

Моќниот Luma Comfort MF18 W 18 "Вентилаторот за зачувување ви овозможува да ја контролирате температурата на ваш�

DEN 1775.84
Без граници фустан за ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Без граници фустан за ракав на јуниори

Овој фустан за џемпери без граници е забавен и флерт додаток на која било гардероба, направена во ласкав

DEN 328.00
Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33