• Свеж
КТ зрачен исечен виолетова аметист и кубна цирконија прстен во сребро сребро

КТ зрачен исечен виолетова аметист и кубна цирконија прстен во сребро сребро

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Нагласете го вашиот изглед со овој сребрен сребро 2,00 CT вкупна тежина аметист коктел прстен. Овој природен прстен за аметист е исправен за посебни прилики или во секое време сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Зачудувачкиот виолетова аметист е theвезда на овој сребрен прстен. Во центарот на овој класичен прстен е зрачен пресечен природен аметист кој е нагласен со деликатна кубна цирконија. Овој женски сребрен коктел прстен е обележан со 925 за да се обезбеди автентичност. Овој прстен доаѓа со кутија за подароци за потпис и прави прекрасен подарок. 2 КТ зрачен исечен виолетова аметист и кубна цирконија прстен во стерлинг сребро 2,00ct вкупна тежина аметист. Зрачен пресечен природен аметист. Коктел прстен во 925 Стерлинг сребро. Виолетова боја аметист. Февруари роден камен. Аметист е 9 x 7мм со поставка на страничен камен. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стерлинг сребрен кросовер CZ прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стерлинг сребрен кросовер CZ прстен

Jordanордан Блу Cујорк знае што е жешко Getе станете екстатични со елеганцијата, безвременската вредност и ф

DEN 591.84