• Свеж
Бетси Џонсон Череп Роуз Решетки Светло Црвена Кралица Лист Во Собата

Бетси Џонсон Череп Роуз Решетки Светло Црвена Кралица Лист Во Собата

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Дизајнирајте спална соба што ја одразува вашата личност со овие комплети новини на бетси Џонсон. Направени со забавни, чудни отпечатоци и светли бои, овие чаршафи носат неочекуван раб на вашиот декор. Ткаенината од микрофибер непречено се лизга на вашата кожа, а целосно еластичниот вграден лист останува на своето место додека се движите. Листовите се перат во машина за лесна нега. Комплетот со двојни листови вклучува : еден рамен лист (92"L x 62"W), еден вграден лист (75"L x 39"W) и една навлака за перници (20"L x 30"W). Близнак XL лист сет вклучува : еден рамен лист (92 " L x 62"W), еден вграден лист (80" l x 39 " W) и една перница (20"L x 30"W). Целосниот сет на листови вклучува : еден рамен лист (92"L x 78"W), еден вграден лист (75"L x 54"W) и две навлаки за перници (20"L x 30"W). Комплетот на кралицата вклучува : еден рамен лист (102"L x 88"W), еден вграден лист (80"L x 60"W) и две навлаки за перници (20"L x 30"W). Кралот лист сет вклучува : еден рамен лист (102 "l x 104" W), еден вграден лист (80 " l x 78"W) и две перници (20"l x 40"W). Листовите се отпорни на брчки, насекаде околу еластични на вграден лист, Вграден лист одговара на душеци длабоки до 12 инчи, Листовите се нудат во низа модерни дизајни, Чаршафите се меки и удобни, се перат Во Машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Луксузен Чаршав За Кревет Поставен Длабок Џеб-Број На Конец- Египетски Памук-Екстра Мека И Луксузна-Лента Од Лаванда, Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луксузен Чаршав За Кревет Поставен Длабок Џеб-Број На Конец- Египетски Памук-Екстра Мека И Луксузна-Лента Од Лаванда, Големина

Луксузните комплети за длабоки џебни чаршафи придонесуваат за свиленкасто меко чувство и обезбедуваат

DEN 503.84
Дополнителен сет на длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина од 18- инцеси- двојни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дополнителен сет на длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина од 18- инцеси- двојни

Екстра длабок џеб опремени чаршафи тие се најдобрите чаршафи за дополнителни високи и големи душеци, а �

DEN 431.84