• Свеж
кучешка муцка против гризење лаење и џвакање, со удобна мрежеста мека ткаенина и прилагодлив ремен, погоден за мали, средни и големи кучиња пиншуи

кучешка муцка против гризење лаење и џвакање, со удобна мрежеста мека ткаенина и прилагодлив ремен, погоден за мали, средни

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Опис : прилагодливиот дизајн на бравата може да се прилагоди на најсоодветната Големина во зависност од обликот на устата на кучето.Оваа кучешка муцка е ефикасен начин за ограничување на гризењето, лаењето, несаканото џвакање и други лоши кучиња habits.It изработен е од висококвалитетен полиестерски материјал.Постојат 7 Големини за избор from.It ќе биде идеален миленичиња додатоци.Име на предметот : Муцка За Кучиња : Детали За Полиестерзиза : [Нашата Големина 1] Мин Дијаметар : 12см/4.72", Максимален Дијаметар : 16см/6.3", Должина : 4см/1.57 " (Прибл.). [Нашата Големина 2] Мин Дијаметар : 14см/5.51", Максимален Дијаметар : 18см/7.09", Должина : 4см/1.57 " (Прибл.). [Нашата Големина 3] Мин Дијаметар : 16см/6.3", Максимален Дијаметар : 20см/7.87", Должина : 4см/1.57 " (Прибл.). [Нашата Големина 4] Мин Дијаметар : 17см/6,69", Максимален Дијаметар : 22см/8,66", Должина : 5см/1,97 " (Прибл.). [Нашата Големина 5] Мин Дијаметар : 19см/7.48", Максимален Дијаметар : 27см/10.63", Должина : 6см/2.36 " (Прибл.). [Нашата Големина 6] Мин Дијаметар : 21см/8.27", Максимален Дијаметар : 31см/12.2", Должина : 7см/2.76 " (Прибл.). [Нашата Големина 7] Мин Дијаметар : 23см/9.06", Максимален Дијаметар : 32см/12.6", Должина : 7см/2.76 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Куче Муцка прилагодливиот дизајн на бравата може да се прилагоди на најсоодветната Големина во зависност од обликот на устата на кучето. Оваа муцка за кучиња е ефикасен начин за ограничување на гризењето, лаењето, несаканото џвакање и други лоши навики на кучињата. Изработен е од висококвалитетен полиестерски материјал. Постојат 7 Големини за избор. Тоа ќе биде идеален додаток за миленичиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лис Керамика 11 Студио Плантер, Сина

Прикажете ја вашата омилена фабрика во саксии Со Керамика Од Лис 11 " Студио Жардиниер Оваа керамичка жар

DEN 1119.84
HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал
  • Свеж
Оценка на купувачите:

HuggleHounds Knottie Plush Dog Toy - Lulu the Mutt, мал

Исто како и за нашите човечки деца, играчките се важен дел од животот на нашето куче Тие се одлични за ме�

DEN 207.84
Бадија цимет стапчиња, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бадија цимет стапчиња, Оз

Стапчиња од цимет Бадија : една од најстарите зачини познати Се користи главно на десерти, овошје и пија�

DEN 1.67
Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Метал мансарден кревет со целосна големина со биро за деца и возрасни, модерен кревет на мансарда со полици за домашна спална

Бродови и пристигнува во 2 одделни кутии Времето на испорака може да варира по кутија Овој метал мансард

DEN 3839.84
Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тангнада Комбинезон За Жени Плус Големина Модни Жени Цврст Резервоар Без Ракави Без Ракави Секојдневен Тенок Еластичен Комбинезон

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

DEN 1.67
Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женска мрежа за топлина со долга долна облека и хеланки со 2 парчиња термички сет

Воведување на климарното светло од страна на Cuddl Duds Grid Fid Gridth долга ракав на врвот и сетот за нозе Оваа тк�

DEN 175.36