• Свеж
Обновен Мареј 3, ПСИ 2. GPM мијалник за притисок на гас со мотор Бригс и Страттон

Обновен Мареј 3, ПСИ 2. GPM мијалник за притисок на гас со мотор Бригс и Страттон

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Остварете ги вашите најтешки работни места со мијалник за притисок на Murray 3100 Max Psi. Сигурен Briggs & Stratton 190cc Exi875 серија мотор се одликува со технологија за подготвување, без подготвување или гушење. Само проверка и додавање технологија значи дека не се потребни промени во маслото за животот на моторот, правејќи го одржувањето ветре. 30 степени. Високиот притисок, флексибилното црево овозможува помалку удари и полесно складирање. 5 Совети за спреј за брзо поврзување (0 deg., 15, 25, 40 и SOAP) обезбедуваат разноврсност за чистење, додека директен од системот за концентрат сапун помага во зајакнување на вашата ефикасност на чистење. Оваа ставка е сертифицирана и професионално обновена на нова работна состојба и е професионално прегледана, чистена и обновена од производителот или продавач одобрено од производителот за да ги исполни спецификациите на производителот и предметот е во ново пакување со оригинални или нови додатоци. Производот може да покаже мали знаци на употреба, но е прегледан и поправен за да ги исполни оригиналните спецификации на производителот. Ставката е во сосема нова, но не и во оригинална амбалажа. 3100 MAX PSI на 2,0 gpm * / 2.5 Max GPM на 2800 psi * Briggs & Stratton 190cc Exi875 серија мотор со технологија на готовстарт, без присилување или гушење само за проверка и додавање технологија значи дека никогаш нема да го промените маслото за животот на моторот 30 'Флексибилна рачка со преклопување на цревата со висок притисок за лесно складирање 5 Совети за спреј за брзо поврзување (0 степени, 15, 25, 40 и сапун) директно од концентратен сапун систем со удобен држач за детергент (концентрат не е вклучен) Производители на мијалник за притисок) Здружение (PWMA) овластен со глобални делови вклучува 30 'црево, 5 млазници, рачка за активирање, стапче и прирачник Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но е професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бебе Момче Есенска Тренерка Печатење Со Пруги Дуксер Со Долги Ракави И Еластични Панталони за Облека За Мали Деца

Бебе Момче Падне Тренерка Шарени Печати Долг Ракав Дуксер Дуксер И Еластични Панталони За Дете 2 Парче О

DEN 303.84
Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84
Задача Биро Светилка, Четкани Никел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Задача Биро Светилка, Четкани Никел

Задача Биро светилка нуди широк спектар на движење за прецизно поставување Главата за вртење обезбедув

DEN 2.33
Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mrigtriles Висок Притисок Вода Спреј Прачка, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодливи Млазницата, Погоден За

Прачка За Прскање Со висок Притисок, Четири Во Една Мултифункционална Млазница, Прилагодлива Млазница,

DEN 2.33
Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00
Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Истегнување Нозе Спортски Фитнес Панталони Тесни Панталони Од Праска Истегнување Панталони Трчање Јога Хеланки

Покрај тоа, препоните со шипки за максимизирање на слободното движење и блокирање на шевовите за да се м

DEN 247.20
Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач

30 ПАРЧИЊА запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса може да биде замрзнувач во

DEN 1.33
oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк

* Материјал : Памук Поплин (100% Памук) * Ширина : 42 инчи широк * ГСМ : 120 Гсм Предиво Брои40Ти * 40Ти Техника : Тка�

DEN 3.00