• Свеж
Нивоа Решетка За Чевли Со Капак Отпорен На Прашина Плакар За Чување Чевли Организатор На Кабинетот Мока

Нивоа Решетка За Чевли Со Капак Отпорен На Прашина Плакар За Чување Чевли Организатор На Кабинетот Мока

Buyers rating:
DEN 239.84

Од стоката

Вовед : . Оваа Решетка За Чевли Отпорна на прашина Од 10 нивоа е дизајнирана да обезбеди одлично решение за складирање на вашата колекција омилени обувки. Изграден е од метални цевки, неткаени ткаенини и пластични конектори, така што може да собере бројни пара чевли. Оваа иновативна, лесна решетка за чевли за заштеда на простор може да се стави во плакар, кал или зафатен влез за да ги одржува чевлите или додатоците достапни. Секоја полица држи до 3 или 4 пара чевли со целосна големина; Странични џебови за четки за чевли, клучеви, играчки или други работи. Со капак со патент, овој елегантен ормар за чевли ќе ја држи прашината подалеку и кога ќе дојдат гости, можете само да го затворите капакот за да ги одржите чевлите невидливи. Карактеристики : . 1. ИЗБРАН СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Конструирана од избрана Неткаена Ткаенина, висококвалитетна челична цевка и Пп Пластични конектори, оваа кула за чевли ќе ви понуди долгорочен систем за организација. 2. ОБИЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Издржливата Решетка За Чевли од 10 нивоа може Да Складира до 45 пара чевли за да ја одржува вашата спална соба, ходникот или калта добро организирана; Дизајн На Странични џебови за чување четка за чевли, клучеви или други работи. 3. ОРГАНИЗАТОР НА ЧЕВЛИ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Голема големина од 34 "L x 11 1/8" W x 60 7/8 "H (86 x 28 x 158cm) , оваа неверојатна решетка за чевли ќе одговара на вашиот плакар, влез или гаража, со 6 3/4 " Висина На Слојот За обични потпетици, патики или станови. 4. ПРАШИНА АКО треба, ве молиме исчистете го пред да се преселите. 2. За да ја зголемите стабилноста, ставете ги тешките работи на долните полици 1. ИЗБРАН СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Конструирана од избрана Неткаена Ткаенина, висококвалитетна челична цевка и Пп Пластични конектори, оваа кула за чевли ќе ви понуди долгорочен систем за организација. 2. ОБИЛЕН ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Издржливата Решетка За Чевли од 10 нивоа може Да Складира до 45 пара чевли за да ја одржува вашата спална соба, ходникот или калта добро организирана; Дизајн На Странични џебови за чување четка за чевли, клучеви или други работи. 3. ОРГАНИЗАТОР НА ЧЕВЛИ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Голема големина од 34"l x 11 1/8" W x 60 7/8 "H (86 x 28 x 158cm) , оваа неверојатна решетка за чевли ќе одговара на вашиот плакар, влез или гаража, со 6 3/4" Висина На Слојот За обични потпетици, патики или станови. 4. ОТПОРЕН НА ПРАШИНА И ЛЕСЕН ЗА СКЛОПУВАЊЕ : решетката За Чевли со капак со патент ги држи чевлите подалеку од прашина и не се гледа, а единиците се спојуваат за лесно склопување и не е потребна алатка. 5. ИЗБОРНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ : можете да отстраните слој за да одговара не само на чизми, високи потпетици, туку и на чанти или други поголеми додатоци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Преку Вратата Организатор На Чевли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Преку Вратата Организатор На Чевли

Паметен органзиер за обесени чевли за заштеда на простор со доволно простор за држење до 10 пара чевли...

DEN 169.28
Кајануо Назад Во Училиште Царинење Чевли Слотови Двослоен Пластични Простор Чувар Држач Чевли Бо Организатор Складирање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Назад Во Училиште Царинење Чевли Слотови Двослоен Пластични Простор Чувар Држач Чевли Бо Организатор Складирање

Слотови За чевли Двослоен Пластичен Држач За Заштеда На Простор Кутија За Чување На Организаторот Функ�

DEN 3.33
Линк Вела Полици За Чевли-Ниво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Линк Вела Полици За Чевли-Ниво

Љубителите на чевли се радуваат на практичните Полици За Чевли Линк Вела 2 Нивоа Оваа полица за чевли е �

DEN 1.00
Чевли Слотови Простор Заштеда, Редење Чевли Слот Организатор Простор Заштеда На Простор, Лесно Чевли Организаторот, Чевли За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чевли Слотови Простор Заштеда, Редење Чевли Слот Организатор Простор Заштеда На Простор, Лесно Чевли Организаторот, Чевли За

Спецификација : Материјал : ПП Тежина : 135гр Големина : 10х4, 1х2, 4" Боја : темно сина, розова, сива, светло син�

DEN 2.33
nbuaila Чевли За Складирање Бо Голем Капацитет Транспарентен Чевли Дисплеј Складирање Случај Домаќинство Материјали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

nbuaila Чевли За Складирање Бо Голем Капацитет Транспарентен Чевли Дисплеј Складирање Случај Домаќинство Материјали

Опис : со транспарентен и реден дизајн, оваа кутија за чевли може ефикасно да складира и брзо да најде че�

DEN 2390.08
Ниво Решетка За Чевли Полица За Заштеда На Складирање Кабинет За Растенија Држач За Тенџере Нивоа За Складирање На Чевли Стојат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ниво Решетка За Чевли Полица За Заштеда На Складирање Кабинет За Растенија Држач За Тенџере Нивоа За Складирање На Чевли Стојат

4Ниво Чевли Решетката Чевли Метал Полица За Складирање Организатор За Влез Ходникот Спална соба...

DEN 244.64
Ломубуе 7-Ниво Преносни Пар Чевли Решетки Решетки Кула Полица За Складирање Кабинет Стојат Проширување За Потпетици, Чизми,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ломубуе 7-Ниво Преносни Пар Чевли Решетки Решетки Кула Полица За Складирање Кабинет Стојат Проширување За Потпетици, Чизми,

Ломубуе 7Ниво Преносни 42 Пар Чевли Решетката Организатор 21 Решетки Кула Полица За Складирање Кабинет Ст

DEN 1119.84