• Свеж
Основни Работи За домаќинство Клупа За Чевли Со Фиоки И Прегради За Складирање, Црна Дабова Завршница

Основни Работи За домаќинство Клупа За Чевли Со Фиоки И Прегради За Складирање, Црна Дабова Завршница

Buyers rating:
DEN 639.84

Од стоката

Оваа клупа за чевли за ЧЕВЛИ за ВЛЕЗ во ДОМАЌИНСТВОТО нуди скапоцено складирање, стил и удобно место за запирање, ресетирање или освежување пред да заминете или откако ќе се вратите во вашиот дом. Оваа клупа вклучува 10 коцки за складирање чевли, како и три фиоки од ткаенина и е на врвот со кадифен перница за да можете да седите додека ги облекувате или вадите чевлите. Десетте коцки можат да соберат или 10 пара мали чевли или 5 пара поголеми чевли, или да се мешаат и совпаѓаат врз основа на вашата колекција чевли! Трите фиоки над коцките се совршено место за дополнителни додатоци или работи што можеби ќе ви требаат, или особено за вашата колекција чевли или само работи што треба да ги зграпчите на излез од вратата! Чувајте дополнителни пара чорапи или ракавици. Можете исто така да чувате основни влезни предмети, како клучеви, ракавици, каишки за кучиња и други ситници. Оваа клупа доаѓа во стилска црна вештачка дабова завршница со црна перница и фиоки од ткаенина со мешавина од лен, осигурувајќи дека природно се вклопува во речиси секој простор. Перницата на врвот на клупата ви обезбедува удобно место за седење додека ги облекувате или соблекувате чевлите и фаќате или ставате што било друго што можеби ќе ви треба. Стапалата на клупата се протегаат по целата должина на клупата за дополнителна стабилност и имаат декоративен раб, обезбедувајќи дополнителна доза стил. Изработена од висококвалитетно инженерско дрво, клупата е лесна и лесна за склопување и поддржува тегови до 175 килограми. Без разлика колку е мал или голем вашиот простор, оваа уредна клупа за чевли за влез ќе биде суштински додаток. Додадете складирање, стил и удобност на секој простор со оваа влезна клупа за чевли со кабини и складирање на фиоки. Нуди 10 коцки за чевли и три фиоки за ткаенина за складирање и е на врвот со густа, удобна перница. Користете во влезот, спалната соба или плакарот за удобно облекување или отстранување на чевлите. Атрактивна црна дабова завршница и црна перница и фиоки додаваат кул, неутрален стил. Мерки 19.75 "Х х 32" В х 12.75 " Д.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Линк Вела Полици За Чевли-Ниво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Линк Вела Полици За Чевли-Ниво

Љубителите на чевли се радуваат на практичните Полици За Чевли Линк Вела 2 Нивоа Оваа полица за чевли е �

DEN 1.00
Ниво Решетка За Чевли Полица За Заштеда На Складирање Кабинет За Растенија Држач За Тенџере Нивоа За Складирање На Чевли Стојат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ниво Решетка За Чевли Полица За Заштеда На Складирање Кабинет За Растенија Држач За Тенџере Нивоа За Складирање На Чевли Стојат

4Ниво Чевли Решетката Чевли Метал Полица За Складирање Организатор За Влез Ходникот Спална соба...

DEN 244.64
nbuaila Чевли За Складирање Бо Голем Капацитет Транспарентен Чевли Дисплеј Складирање Случај Домаќинство Материјали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

nbuaila Чевли За Складирање Бо Голем Капацитет Транспарентен Чевли Дисплеј Складирање Случај Домаќинство Материјали

Опис : со транспарентен и реден дизајн, оваа кутија за чевли може ефикасно да складира и брзо да најде че�

DEN 2390.08
Преку Вратата Организатор На Чевли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Преку Вратата Организатор На Чевли

Паметен органзиер за обесени чевли за заштеда на простор со доволно простор за држење до 10 пара чевли...

DEN 169.28