• Свеж
94 126 1.2 Црн Полиестер Преголем Килим

94 126 1.2 Црн Полиестер Преголем Килим

Buyers rating:
DEN 2154.24

Од стоката

Создадете чудна атмосфера со извонредниот тепих за бушава област. Овој моден тепих напред има кружен дизајн со ултрамодерни црни, бели и сиви бои за да го нагласи вашиот современ декор на собата. Машински изработен и рачно врежан полиестерски килим со памучна подлога за да ви даде мек, но издржлив тепих. 94" х 126" х 1.2 " Црн Полиестерски Преголем Килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 3.00
Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8'
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Тиркизно Сини Килими Од Традиционална Област, 5 '8'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1342.40
Луксузни Теписи Со Меки Површини Внатрешен Тепих За Расадници За деца Екстра Меки Нејасни Детски Теписи За Спални Теписи Кадифни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луксузни Теписи Со Меки Површини Внатрешен Тепих За Расадници За деца Екстра Меки Нејасни Детски Теписи За Спални Теписи Кадифни

Спецификација Име на производот : тепих со долга волна обоена во Вратоврска Материјал : Полиестер Голем�

DEN 1261.60
Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими За Индустриска Област, 7' 10'
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими За Индустриска Област, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1.33
Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алис Килими Радост Буш Класичен Дијамант Затворен Простор Килим Сребро 8'9 12'2 9' 12' Внатрешна Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

Овој раскошен тепих од цврста бушава област дава суптилна елеганција што го подобрува секој стил на дек

DEN 3135.68