• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Солидна Сина Модерна Област Килими, 3 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Солидна Сина Модерна Област Килими, 3 ' Плоштад

Buyers rating:
DEN 1666.24

Од стоката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Птица Круг Тепих За Дневна Соба Декорација Нелизгачки Килими За Спални Студија Мат Маса И Стол Кат Душеци Дома

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 3.00
Луксузни Теписи Со Меки Површини Внатрешен Тепих За Расадници За деца Екстра Меки Нејасни Детски Теписи За Спални Теписи Кадифни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луксузни Теписи Со Меки Површини Внатрешен Тепих За Расадници За деца Екстра Меки Нејасни Детски Теписи За Спални Теписи Кадифни

Спецификација Име на производот : тепих со долга волна обоена во Вратоврска Материјал : Полиестер...

DEN 1261.60
94 126 1.2 Црн Полиестер Преголем Килим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

94 126 1.2 Црн Полиестер Преголем Килим

Создадете чудна атмосфера со извонредниот тепих за бушава област Овој моден тепих напред има кружен ди�

DEN 2154.24