• Свеж
Офрај лента, аква сина галена метална лента за свадба, занаети и надавање, стапала, секоја од нив

Офрај лента, аква сина галена метална лента за свадба, занаети и надавање, стапала, секоја од нив

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Металните панделки се забавен начин за додавање на трепет во кој било проект. Изберете метална лента за празници, како што се Божиќ, Нова Година и дипломирања за да додадете металик сјај и софистицираност на сите ваши занаетчиски проекти. Следниот пат кога ќе ги ставите завршните допири на проект за уметност и занает, парче рачно изработен украс за дома, или новогодишни украси за забави, не гледајте подалеку од метална лента. Сјај и гламурозна, оваа привлечна декоративна лента е одличен додаток на вашите занаетчиски материјали. Треперната метална лента е совршена за сè, од цветни аранжмани и лакови за коса до корсаж, украси за централи, мода, декор за домови, правење картички, пакување на подароци и друго. Достапно во широк спектар на бои, металната лента е задолжителна за занаетчии, диери, планери за настани и цвеќарници. Офрај е познат на пазарот како производител на „најубавите панделки во светот“; Знаете дека добивате највисок квалитет од компанија со најобемни линии на производи. Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, создавање на венец, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето лента што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и многу повеќе. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на панделки. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Прелистајте го нашиот избор на Offray панделки за да пронајдете совршено вклопување за вашите занаети, шиење и многу повеќе. Офрај лента, аква сина 7/8 инчи Галена метална лента за свадба, занаети и надавање, 9 стапки, 1 секој : 44% металик, 32% полиестер, 24% најлон. 3 јарди лента. Ткаена лента. Оваа декоративна лента за очи е одличен додаток на вашите резерви за DIY. Идеално за правење лак, занаетчиство, свадби, Божиќни украси, забави, цветни, DIY, завиткување на подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мал Производител На Лакови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мал Производител На Лакови

Мал Производител НА Лак ДетелинаПроизводител На Лак : Мал За правење ленти и лакови од ткаенина Овој шаб

DEN 2.33