• Свеж
Машката машка Раглан со кратки ракави

Машката машка Раглан со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 175.84

Од стоката

Ажурирајте ги вашите секојдневни најважни работи почнувајќи со краткиот ракав на Georgeорџ Раглан Те. Изработена во удобна ткаенина, оваа основна маица за мажи е совршен врв за носење соло, слоевит под вашата омилена кошула со копчиња или поштеда на качулка за време на меѓусебните денови. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши за влага за да ви помогне да ве олади и суви. РАГЛАН РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ЗА МАН од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс 6. мл. Маица без ознаки 5250t

100% памук Comfort Soft®; Пепел е 99 / 1 памук / поли; Лесен челик е 90 / 10 памук / поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, безб

DEN 817.92