• Свеж
Синиот Кален Филм Многу Јасен Анти-гребење отпорен На Експлозија Против Отпечатоци Од Прст Анти-шпионски Ултра-тенок Заштитно Стакло За Приватност На Екранот На Т?

Синиот Кален Филм Многу Јасен Анти-гребење отпорен На Експлозија Против Отпечатоци Од Прст Анти-шпионски Ултра-тенок Заштитно

Buyers rating:
DEN 111.84

Од стоката

Опис : Користејќи силен самолеплив дизајн, овој кален филм на телефонот е лесен и удобен за инсталирање.Одликувајќи се со ултра јасен, против гребење, отпорен на експлозија и отпечаток од прст, калениот филм го штити екранот од случајни гребнатини за јасен квалитет на сликата додека го одржува екранот clean.It изработен е од калено стакло. Аголот против ѕиркање е надграден, никој не може да види освен вие самите.Постојат 8 различни компатибилни модели на производот што можете да ги изберете.Производот е компатибилен за i Phone 13 Mini, за i Phone 13, за i Phone 13 Pro, за i Phone 14, за i Phone 14 Pro, за i Phone 14 Pro max.Име на ставка : Екран Калено Филмски Материјал : Калено Стаклокомпатибилни Модели : за i Phone 13 Mini, за i Phone 13, за i Phone 13 Pro, за i Phone 13 Pro Max, за i Phone 13 Pro Max, за i Phone 14, за i Phone 14 Plus, за i Phone 14 Pro Max Features : Анти-шпионски, Анти-гребење, Многу Јасни Детали : за i Phone 13 Mini/14 Плус Големина : 13,15 См Х 6,42 См Х 0,74 см/5,18" х 2,53" х 0,29" (прибл.) За i Phone 13/13 Pro/14/14 Pro Големина : 14,67 cm x 7,15 cm x 0,74 cm/5,78 "x 2,81" x 0,29 " (Прибл.) За i Phone 13 Pro Max/за i Phone 14 Pro Max Големина : 16,08 cm x 7,81 cm x 0,74 cm/6,33 "x 3,07" x 0,29 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Екран Кален Филм (Други Не Се Вклучени) Користејќи силен самолеплив дизајн, овој кален филм на телефонот е лесен и удобен за инсталирање. Одликувајќи се со ултра јасен, против гребење, отпорен на експлозија и отпечаток од прст, калениот филм го штити екранот од случајни гребнатини за јасен квалитет на сликата додека го одржува екранот чист. Изграден е од калено стакло. Аголот против ѕиркање е надграден, никој не може да види освен вие самите. Постојат 8 различни компатибилни модели на производот што можете да ги изберете. Производот е компатибилен за i Phone 13 Mini, за i Phone 13, за i Phone 13 Pro, за i Phone 14, за i Phone 14 Pro, за i Phone 14 Pro max.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца

Главни Карактеристики : Едукативни Флеш Картички за одлични активности за учењенашите деца флеш карти�

DEN 2.33
Лежерни Женски Лежерни Широки Панталони Со Широка Нога Јога Спортски Панталони Удобни Спортски Атлетски Панталони Со Висок Струк
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Лежерни Женски Лежерни Широки Панталони Со Широка Нога Јога Спортски Панталони Удобни Спортски Атлетски Панталони Со Висок Струк

Женски Лабави Панталони Со Широк Струк Со Висок Струк Тренингот За Модертни Секојдневни Панталони Јога

DEN 0.33
Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Стендиндг Безлична Кукла Цртан Филм Долга Брада Без Лице Стендиндг Кукла Приврзок Божиќна Забава Новогодишна Елка Украс

Опис Нашата И извонредна Божиќна кукла без лице е направена од и еколошка ткаенина, убава и симпатична...

DEN 0.33
Домашен Декор Клиренсметал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Декорација
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Домашен Декор Клиренсметал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Декорација

Метал Виси Ѕид Арт Деко Внатрешни Работи Дневна Соба Ѕид Дома Канцеларија Спална Соба Кујна Метал Ѕид Д�

DEN 79.84
Век Удобност Изберете??????? Ecm Вентилатор Серпентина Мотор, Капка Во Или Доградба За Psc, Засенчени Пол И Ptac, Hp, Вртежи
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Век Удобност Изберете??????? Ecm Вентилатор Серпентина Мотор, Капка Во Или Доградба За Psc, Засенчени Пол И Ptac, Hp, Вртежи

Новиот Мотор За Избор На удобност на векот е Мотор За Замена На Серпентина со висока ефикасност, БЕЗ чет�

DEN 2.33
Комбинезони За Жени Облечени, Широк Нога Ромпер Лабава Повик Против Вратот Шпагети Ремен Растеглив Долг Ромпер Комбинезон со
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Комбинезони За Жени Облечени, Широк Нога Ромпер Лабава Повик Против Вратот Шпагети Ремен Растеглив Долг Ромпер Комбинезон со

црвени блузи за жени виолетови врвни врвови за жени ситни блузи за жени портокалови блузи за жени црни в

DEN 1.67
Четка за чистење За Прозорски Патеки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Четка за чистење За Прозорски Патеки

Convenient практично Чистење : нашата четка за чистење пукнатини лесно се справува со нечистотијата и нечист

DEN 3.33
Орегон, Лале Поле И Планината Худ
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Орегон, Лале Поле И Планината Худ

Оригинални Уметнички дела За Печатење На Фенери отпечатени на висококвалитетни разгледници од дрво од

DEN 2.00
Господин Непобедлив: Локален Херој
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Господин Непобедлив: Локален Херој

"Господинот Непобедлив не се бори само со негативци Тој ни покажува зошто стриповите не воодушевуваат...

DEN 1.67
Викерман 12 Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс. Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Викерман 12 Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс. Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој

Викерман 12" Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсув

DEN 215.04
Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок

Денот на вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Безлични Постари Џуџе Кадифен Кукла Подарок Карактер�

DEN 2.00
Airpow На Клиренс Градници Со Поддршка И Подигнување Мода Крст Шпагети Ремен Цврста Грб Спортска Долна Облека Беспрекорен Градник
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Airpow На Клиренс Градници Со Поддршка И Подигнување Мода Крст Шпагети Ремен Цврста Грб Спортска Долна Облека Беспрекорен Градник

Карактеристики : 1 Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност 2 Ултра �

DEN 3.33
Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Семиња-30+ Џуџе Лупин - Цвет Микс

Нашите Семиња се 100% негмо и 100% Чисти кои се спакувани во густо и водоотпорно пакување за да избегнете ош�

DEN 186.40
Уфле V60G Антигва Волан-Сива
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Уфле V60G Антигва Волан-Сива

Направено со термопластичен антишок материјал Карактеристики стандард 3 / 4 " конус Ве молиме потврдете �

DEN 985.44
Женска Есенска Облека Облека Блузи За Резервоари Без Ракави+Кардиган +Панталони Каузална Облека За Жени Улична Облека Дневна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска Есенска Облека Облека Блузи За Резервоари Без Ракави+Кардиган +Панталони Каузална Облека За Жени Улична Облека Дневна

Комплет женски Панталони, Резервоар Без Ракави Со Панталони и Комплет За Активна Облека Со Цврста Есенс

DEN 636.64
Суши Готвач Јапонски Мирин, ОЗ
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Суши Готвач Јапонски Мирин, ОЗ

Традиционален Јапонски стил Мирин е засладено оризово вино кое е суштинска состојка во Јапонското готв

DEN 511.84
Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење

широки женски комбинезони, задолжителен комбинезон за секоја модна жена или девојка,задолжителен прег�

DEN 199.52
Женски Комбинезон со Плус Големина Xysaqa-Секојдневен Кариран Принт Лабав Прилагодлив Ремен Широки Панталони За Нозе Со Џеб
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Комбинезон со Плус Големина Xysaqa-Секојдневен Кариран Принт Лабав Прилагодлив Ремен Широки Панталони За Нозе Со Џеб

Дами 1 Парче Комбинезон Повеќе Лабава Одговара, Костуми За Речиси Обликот На Телото, Создавајќи Секојдн�

DEN 199.52