• Свеж
26од 1 8ИД 3 4П Гардијан Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Црн

26од 1 8ИД 3 4П Гардијан Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Црн

Buyers rating:
DEN 4735.36

Од стоката

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 26"ОД х 10 1/8"ИД х 3/4" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

16 OD 1 2 id 1 4 P Wigan тавански медалјон, две
  • Свеж
Оценка на купувачите:

16 OD 1 2 id 1 4 P Wigan тавански медалјон, две

Нашите колекции на таванот медалјон се моделираат по оригинални историски обрасци и дизајни Нашите зан

DEN 897.28