• Свеж
Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Колекција на ournoureуни е женска широка ширина на ветровито тркалезно пети блок потпетици Мери Janeејн пумпи

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Безвременски стил ја исполнува целодневната удобност со ветровитната пумпа со широки ширина од колекцијата ournoute. Оваа мора да ја има Мери Janeејн има луксузна веганска кожа, двојни ленти за токи и покриена блок потпетица за изглед и привлечен изглед. Подготвена влошка и тркалезна пети создаваат удобно вклопување. Со пета како оваа во вашата ротација, секогаш ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пумпа за блок пети на Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пумпа за блок пети на Brinley Co.

Изгледа совршен за слика, Маир Оваа тркалезна пети пета од Бринли Ко е направена со мазни вегански кожни

DEN 3.00