• Свеж
Женска Колекција Патување Suер Д ' Орсеј Рамен Син Фау Велур 6. M

Женска Колекција Патување Suер Д ' Орсеј Рамен Син Фау Велур 6. M

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Колекцијата Патување Flер Д ' Орсеј Стан ќе биде елегантен додаток на вашата колекција обувки. Овој шик и едноставен лизгач има влошка со полнење што обезбедува долготрајна удобност на вашите стапала.Карактеристики и Придобивки Вештачка кожна облога додадена влошкасинтетички надворешен ѓон Тип На Рамна Пета : Ѓон . Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Вештачки Велур. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Премиер за вашиот најмногу глам изглед, Криси од Бринли Ко Тенок каиш на глуждот и покриена блок потпети

DEN 703.84