• Свеж
Веранда Јохан Југозападен Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 10' , Беж Сива Боја

Веранда Јохан Југозападен Внатрешен Надворешен Тепих, 8' 10' , Беж Сива Боја

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција На Килими од веранда Современи Теписи На Затворено-Отворено врвната колекција на современи килими на затворено-отворено во колекцијата веранда ќе ви помогне да ги координирате просторите за одмор во вашиот дом со убавина и здрав разум. Одликувајќи се со дизајни од модни цветови до традиционални класици и се наѕираа за лесна нега, килимите од Веранда се отпорни на временски услови и паметен избор за внатрешен двор, подови во семејната соба или какви било други области со голем сообраќај во вашиот дом. Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0.1 во. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање . 100% Полипропилен . Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот . Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Достапно во повеќе бои и големини . Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Уникатен Разбој Кралски Лотос Тепих Теал Светло Сина 6 '1 Плоштад Апстрактен Современ Совршен За Трпезарија Дневна Соба Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатен Разбој Кралски Лотос Тепих Теал Светло Сина 6 '1 Плоштад Апстрактен Современ Совршен За Трпезарија Дневна Соба Соба

Најдете го вашиот центар Комбинирајќи смирувачки пастели со инспирирани и современи геометриски обрас

DEN 1185.28
Про-Долу Еден Човек Блокирање Санка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Про-Долу Еден Човек Блокирање Санка

Започнете со обука со ПроНадолу Блокирање Санки Овој човек санки е дизајниран да помогне во развојот на

DEN 2.67
Специјализирани Производи Компанија-РАВ Задниот Пети Контрола Рака Возило Специфични Точка Одговара: 2006-ТОЈОТА РАВ4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Специјализирани Производи Компанија-РАВ Задниот Пети Контрола Рака Возило Специфични Точка Одговара: 2006-ТОЈОТА РАВ4

Рав4 Задниот ПРСТ Контрола Рака Возилото Специфични Специјализирани Производи Е Iso 9001 / IATF 16949 Сертифиц�

DEN 2.00
Тамаготчи Гудетама-Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тамаготчи Гудетама-Бело

Сега можете да ја одгледувате И негувате Гудетамата На Санрио (мрзливото јајце) во средина на тамаготчи

DEN 1.67
Викторино Базен Камп Дами Види 241467
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Викторино Базен Камп Дами Види 241467

Сонувана мајка на бисер го стилизира бирачот со три раце на часовникот што прикажува 24часовно време и п�

DEN 259.04