• Свеж
Примарно злато Карат бело злато 8x овален проверувач на цитрин и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 8x овален проверувач на цитрин и дијамантски прстен

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Софистициран, едноставен и неспоредлив, овој 14 карат бел златен скапоцен камен е сигурен дека ќе се негува за наредните години. Овој класичен прстен е облечен со 1,15 CTTW овален облик на жолт камења со жолт агтрин, заедно со пенливи I2 јасни дијаманти Акцент и шема на движење за атрактивен изглед. Овој прстен е достапен во големината на прстот 5. Метална тежина : 2 грамсвери Тип : Стил на фининг : Gemstone и Diamond Ringgender : Women'Smetal : Goldgold Karat : 14 Karatmetal Color : Whiteband Shatte : 1,5mmring Големина : 5 Gem Stone Детали : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : тип : тип : цитринебертстон месец : месец : месец : месец : месец : Ноември : Checkerboard Shape : Ovalsize : 8mm x 6mmweight : 1,15 Cttwquantity : 1jewelry Поставување : Prong Diamond Детали : Јасност : I2 Color : I-Jbirthstone месец : Априлкут : Face Ted Shape : Roundsize : 1.2mmweight : 0.016 Cttwquantity : кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите Држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Црн Талент Хеланки Панталони Бонбони Исечени Флуоресцентни Хеланки Боја Женски Еластични Панталони Жени Плус Големина Деловни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црн Талент Хеланки Панталони Бонбони Исечени Флуоресцентни Хеланки Боја Женски Еластични Панталони Жени Плус Големина Деловни

Стил : Секојдневен, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста боакако да се мие : Ладно Миење Раце, Вис�

DEN 1104.00
Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дазнико Женски Обични Цврсти Спортски Панталони На Отворено Одвојливи Летни Четиристрани Еластични Панталони За Пешачење Панталони

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

DEN 319.84
Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аохаслиј Женски Јакни И Палта Клиренс Плус Големина Зимски Качулка Врвот Лабава Долги ракави Јакна Кадифен Капут Со Патент

Дами Зимски Качулка Врвна Лабава Јакна Со Долги ракави Кадифен Капут Со Патент Карактеристики : Како ни�

DEN 3.00
Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Влечки, Домашни Че

DEN 271.84